Някой ползвал ли е това чудо КАСОРОН Г ?

• A
    Някой ползвал ли е това чудо КАСОРОН Г.Дайте и малко инфо от някъде..Благодаря предварително..P.S(Искам да напръскам Аронията)
  • Н
    Искам да използвам "Касарон" за лавандула,не го познавам препарата и не зная дали мога,колко и как да го приложа, няма ли да убия насажденията,ако някой може да ми отговори, моля за информация,и цена също.
  • V
    колеги абе вие сте били големи бужи кравички знам че е спрян зна,м че не се предлага ама колко искаш да ти донеса попитай в складовете сигурен съм ,че имат дори и да е незаконно да го прилагаш, законно ли е да ни ограбват със закон? весела нова година
  • Националната служба по растителна защита имат саит.в него може да проверите дали е разрешен препаратите са подредени по азбучен ред
  • Дончев касорона наистина е спрян говното мнение ти го давам като доказателство
  • КАСОРОНГ 67,5 г/кг дихлобенил -Краен срок за употребата на наличните количества - 18.03.2010 г.
  • V
    колеги, мисля,че една от 10-те божи заповеди е "не лъжи".вие го правите на коледа.допускам, че поради незнание го правите, но това както знаете не е оправдание. касорон акт. в-во дихлобенил се произвежда и предлага на пазара цената е спомената по горе. предполагам, че всички по грамотни дистрибутори го имат или поне доставят по поръчка.още повече че в момента е срока за прилагането му. успех
  • Незнам защо е спрян, може би по същата причина, поради която спряха и стотици други препарати. Пречел е на някой конкурент. Много ефективни и по- изгодни препарати са спряни.
  • А защо е спрян? Установено е, че е опасен или за друго?
  • Касорона вече е спрян от употреба.
  • V
    25 кг-430-40 лв. Според зависи как го договориш. едва ли е опасен за пчелите особено ако не го слагаш в кошерите, но има толкова по евтини варианти.
    • П
      От къде мога да си купя? Някакви контакти ако е възможно да ми дадеш ,че ми трябва за около 100 дка. Предварително ти благодаря
  • каква е цената на 1 килограм Касорон Г
  • колко струва 1 килограм от Килорона
  • "КАСОРОН Г"? Може ли да се използва близо до кошери? Дали не е опасен за пчелите? Благодаря предварително!
  • бяха ми казали че цената е около 9 euro,значи просто се ръси около дърветата,а какав е обхвата на гранулата по колко горе долу се ръси според мен само във вътрередовото ще дойде по евтинопо 50 грама на квадрат
  • V
    колеги касорона си е скъпичко удоволствие, но ефекта е невероятен излиза около 80 лв на декар.не се зарявя, инкорпорира,копае или каквото друго се сетите просто си правите една солница и къпете котарака излежавате се насянка а той копае.няма бурен няма изразходване на хран в-ва. изобщо бомба.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

телен червей

цецо: пълен боклук е тоя натуралис мин година го полэвах

506 1

Пръскане за трева

kiko: Ходи до някоя агро-аптека ще ти кажат там.

2069 3

Пръскане на краставици с нуреле

stefka66: Здравейте,не е нужно да спазвате този срок,но нуриле не помага от опит знам.Пръсках с мосп...

7136 3

Мандарина - пожълтяване

petarkadakevliev: Аз имам подобен проблем, с лимон и мандарина. Препоръчаха ми също този акарицид, сигурно д...

3276 3

Билка срещу белокрилка

bilkobegins: Белокрилка - разтвор от мек сапун, сернокисела глина

5755 5