Може ли някой да сподели точните съставки за маточна промивка за крави

• K
    колеги може ли някой да сподели точните съставки за маточна промивка за крави
  • I
    koceto,чувал ли си за професията ветеринарен лекар.Това са едни дето ходят насам натам с едни ръкавици до рамото и чакат някой като теб да им се обади да му помогнат ,а не да пишеш глупости по форумите.
  • C
    Добре,искам да ми го опишеш-кравата се е отелила еди кога си,разтварям еди какво си в еди какво си,сипвам го в еди какво си,бъркам еди къде си,вкарвам еди каво си количество,масажирам матката еди как си ,после правя еди какво си...в тоя ред...умирам от любопитство .
  • I
    Викаш пожарната,пъхаш маркуча отзат на кравата и пускаш водата докрай.
  • K
    колега мисля че затова са форумите човек да пита а не да го нападат не съм навлязал още в нещата и предпочитам да питам
  • V
    Неразбрах какво ми е уникалното.И как искаш да те светна да ти го напиша или да ти го покажа.
  • C
    Вие сте УНИКАЛНИ... [:slap:] Калиевия перманганат се разрежда в сл.пропорции-1 гр. КMnO4 и 1000 мл. вода.Абе я ме светнете КАК точно мислите да направите въпросната манипулация-промивка? И сега внимавайте-да не сте посмели да пробвате да разтваряте калиев перманганат в глицерин-следва екзотермична реакция със самозапалване на сместта...
  • K
    Да колега след родилно четох цял ден но нищо не намерих и реших да питам мерси а глицерин слагаш ли ?
  • V
    Правя го с калиев перманганат и хладка вода да стане с цвят на люляк.И все пак защо искаш да промиваш следродилно ли?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта