Центровка на пусков - ЮМЗ ?

• P
    Колко мм е предварението на пусков на юмз по книга?
  • P
    Ще сложа стартер и зимата в големите студове няма палене. Много съм си доволен от пусковия.
  • V
    ИЗПОЛЗВАНЕТО НА ШУБЛЕР Е ПО ЛЕСНО ОТ ЗАКУПУВАНЕ НА НОВ ТРАКТОР ИЛИ ПРИПАСВАНЕ НА СТАРТЕР, МЕЖДУ ДРУГОТО МОЖЕ НЯКОЙ ДА ПРОБВА ДА ЗАПАЛИ ЮМЗ НА -26 ГРАДУСА СЪС СТАРТЕР, АМА АКУМУЛАТОРА ТРЯБВА ДА Е С ВРЪЗКИ В ЕНЕРГОТО. .
  • G
    http://fermer.bg/image/4428/1/starter-za-iumz.html Сложи си стартер не се мъчи.
  • K
    Ее.По полека ве патрони,човека ви пита нормално,ти за кво магаре го пращаш,ай всеки да знае от каде е тръгнал и тогава да дава ъкъли. Щом си държи машината значи му върши работа,недей му дава наклон на ..... Пусков двигател не съм ремонтирал от както бях ученик в техникума.Мисля че буталото трябва да е в горна мъртва точка и тогава да се подава искрата от бубината.
  • A
    абе кой кара трактор с пусков куписи магаре ще ти върши същата работа
  • M
    От тоя пусти пусков ми писна ,та го продадох и си взех от новия модел ЮМЗ със стартер и се родих [:slap:]
  • E
  • V
    27 градуса или 5,8мм преди гмт
  • S
    колега малко преди ГМТ трябва да започне да ти отваря чукчето в този момент се подава искра към свещта, не знам точно колко мм може би около 4 5мм.Какъв е твоя проблем

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта