Мнения и коментари за John Deere 6920

• S
    колеги желая да си закупя такав трактор кажете си мнението за него
  • E
    какъв е кода за пари
  • D
    mishuk то е ясно, че 90% е от горивата ни, но човека няма да я кара на запад а тук машината..затова му посочих тези проблеми...а ако не е от онези крупни земеделци, може да си вземе доста хубава западна техника до ~2002.г
  • S
    съгласен сам сас тебе че горивото и маслата ни са пален боклук но качи се в някое к-700 или т 150 да ти уври мозака на 50 градуса,на пепел и шум, да те пораздруса така хубаво пак да видим тази твоя руска боина техника колко ще ти харесва пак
  • M
    Факт е че производителя го е избрал,не аз,всичките проблеми които изброи са плод единствено на кофти дизелово гориво,с което на запад проблеми няма ,така че .... Лично аз смятам че докато в България се продават такива горива, масла ,резервни части,купуването на каквато и да е техника от нормалния свят ще е проблем,така че само руска бойна техника Но пак там където живея и работя е доста трудно да обесня що е обезцветен промишлен газиол ,и менте масло,просто споделям леко професионално виждане върху този модел трактор
  • D
    mishuk ти си единствения, който хвали коман рейл двигателя. ето моето мнение: 1-скъпи пезокристални дюзи (над 1200 еуро 1-та) 2-сложна роторна помпа( в българия никой няма се наеме да я прави) 3-капризни от към гориво 4- зимата проблемно палят. 5- мн честа смяна на горивния филтър.. Предимство:малко по-икономичен.
  • L
    Ако можеш да му изкараш парите за 5 години и после на скраб(може и продажба) Става Тия там двигатели и др.. Забрави..
  • M
    Stan4o избора си е твой ,моето мнение е че си избегнал проблемите с двигателя с тази година,но с ауто кутията си в голяма грешка,сравни цените на ауто и пауара,и сам си обясни защо аутото е по евтино,колега единственото общо между двата двигателя е блока,единя е турбо дизел с помпа(скапана),другия е 24 клапанов коман реил,които работи на съвсем друг принцип на впръскане и много по високо налягане,единствения му проблем са многобройните сезори които подават информация към двигателния мениджмент ,но ако се подържат изправни е супер мотор,по икономичен и по мощен,въртящия момент е с 14 НМ по висок,тоест по голяма теглитена сила,а максималната мощност е15 кс по висока!
  • D
    mishuk двигатела си е същия, но може да има промени в помпата..
  • S
    колега mishuk кажи какво ти е мнението за тази година нищо не казваш?
  • S
    значи сам на прав път но все пак исках да чуя мнението и на mushuk за този модел и год на производство
  • S
    Колега няма да сбъркаш с избора си аз от един месец имам такъв трактор 6920 премиум аутокуад 150 конски сили 2006 година 4500 мото часа не знам какви са му дефектите но ми се струва доста надежден и здрав трактор и сам очарован от тоя модел.
  • S
    колега mushik трактора които сам харесал е 6920 2004год 150 коня на около 4500 мч не знам каква е кутията и помпата но ми изглежда доста надежден
  • M
    Честито тогава колега Не нарушавам добрия тон ,изказвам мнение,има разлика,мнението на английските фермери не е без значение нали,сега пак за трактора,да прав си за годините но.. аз говоря за серията 2001-2003,след 2004 е сменен двигателя и говорим за съвсем различен трактор,проблема общо взето е в ауто кутията и скапаната помпа,но колегата не споменава коя година е трактора които е харесал [:slap:]
  • S
    мн ми харесва този трактор може и да има някакви дефекти но кои няма твардо сам решил благодаря ви за мненията и коментарите
  • N
    Колега,хайде да запазим добрия тон,става въпрос за Мишук.С тези английски партньори аз работя от далчната 1987 година,така че им имам доста голямо доверие!Не четете само форумите,съставяйте си свое собственно мнение за нещата,от личен опит знам че това са доста добри трактори,произвеждани са не 2 години,а от 2001 до 2006 включително.Това е работния кон за фермер с 4-5000 декара земя.Ние поне продаваме по 50 такива трактора на година!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Подходящ плуг за ЮМЗ 6КМ

зс: Щом е такава земята 4 x25 и сваляш последната трупица.За дължително плуга да е руски! успе...

69 1

Смяна на двигател

Здравейте.Преди много време си купих китайска мотофреза с мощност 7 кс.В процеса на работа...

49 0

Внос на техника от чужбина

Колеги, моля за помощ. Договорил съм си от Полша един комбайн за бране на арония, касис, ш...

106 0

Проблем с Косачка

Здравейте,купих си една ръчна косачка много стара с проблем в двигателя.Сложихме му нов дв...

32 0

Gardenia или Ruris

Здравейте, колеги! Предстои ми да купувам фреза, но се колебая между две марки - Gardenia...

71 0