Репортаж относно неизплатени субсидии

• N
    http://www.youtube.com/watch?v=5dsp_QabN9s&feature=player_embedded
  • N
    До 2010 г. бяха в слоя и нямах проблем.
  • N
    Ники, какво стана с пасищата? Моите не са в слоя въпреки възражението. Нямам превод. Тези бюрократи не са виждали пасище. Пасищата са абсолютно почистени - няма тръни, няма храсти, всекидневно се ползват за паша. Заради пасищата не получих пари и за нивите. Сега няма пари за коситба, за балиране, за жътва ,,, Горките животни ... Фалит!!!
  • S
    браво Ники смело напред-УСПЕХ
  • K
    Колега,лично аз те подкрепям безусловно !!! Трябва да защитаваме правата си.Най-искрено ти желая успех
  • W
    Ники наистина трябва да ги съдим и гоним до дупка.Аз също съм завел дело срещу ДПФ за орязаните субсидии,но трябва всички които са като нас да завеждат дела.Смятам че трябва да се пусне и жалба до комисията за дискриминация защото така както действа това министерство то не помага на дребните и средни производители,а ги дискриминира.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

K

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

178 0
D

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

306 0
C

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

334 1
А

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

419 1
B

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

317 0