Картофи

• I
    Здравейте,мисля да наема 25-30 декара земя и да сея картофи а след тях да засея и зеле.Всички съвети за сортове отглеждане пазар ще ми бъдат полезни,най вече пазар.Ако някои може да сподели опит няма да се разсърдя.Благодаря предварително.
  • колеги колко излиза от декар картоф при добра година?
  • от 150 до 250кг на декар зависи от едрината на картофа,при много едра фракция са ми отивали и350 кг в декар
  • V
    и какви цени са семената на различните сортове
  • mojete li da mi kajete orientirova4no,kolko seme e nujno za 1 dk
  • Наистина с този тор изкарах 4 тона тази године и ще го ползвам само него
  • I
    Вие ме убихте аз мисля по 50-60 ст. да ги продавам вие 20-30.на пазара са 1.20 лв.на борсата са 0.60
  • Прав е колегата и аз се отказах да сея.Защото ако пойскаш 20-30ст.ти казват че си луд внасяли по 8-10 ст.
  • Пробвай сорганичния тор Аркобалено много добри добиви дава
  • МНОГО ДОБЪР ТОР ЗА КАРТОФИ Е ОРГАНИЧНИЯ-АРКОБАЛЕНО
  • I
    Щом имаш толкова много опит даи някои полезни съвети с които мога да се съобразя,както казах и по рано не отхвърлям никакви съвти.
  • Преди да влезем в ЕС.имаше пазар и хляб в тази работа сега е на червено.ОТ 89г до 07г. се занимавах с това и си изхранвах семеиството.Проклети до са тези дето ни набутаха в този саюз,живи ще ни погребе.
  • M
    Добре правиш, иначе накрая става адски трудно.
  • I
    Това и правя макр че е прекалено рано за догодина но започнах да уговарям магазини и заведения .Рибата в морето аз я продавам.
  • M
    Добре е когато имаш свободно време да го отделиш за намиране на пазар, защото иначе труда ти може да отиде и на вятъра и да "счупиш"маса нерви.
  • I
    Аз съм решил твърдо да сея и ще се заровя в угърта . Някой ако може да ми помогне за пазара няма да му откажа.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко съществен проблем е пирея?

Здравйте, Искам предварително да се извиня за евентуално глупавия въпрос, който задавам,...

62 0

Помогнете, моля :)

Здравейте, Имам нужда от помощ и мнение по въпрос, понеже ми се случва за пръв път и не з...

99 0

картофи

как да съхраня картофите от мухата

97 0

Колеги, помощ! Какво е това?

Надя: Това е плода на картофа. В него има семена. След време това "доматче" ще се избистри и ще...

197 1

За картофопроизводството и пазара

: на високо субсидирания внос от чужбина-например от полша идват на борсата на 20 ст

5983 21