Метално хале - проектиране и изграждане

• Y
    Здравейте на всички , търся да купя метално хале размери 60/12 , 720 квадрата.Моля Ви ако някой продава да ми пише
  • K
    Официална страница: www.kendyhellas.com и www.металниконструкции.eu Ако се интересувате от метални конструкции и метални халета - Ферми за добитък , \"Кенди Хелас\" ЕООД е в състояние да отговори на вашите нужди и изисквания. При нас ще намерите всичко необходимо за метални конструкции, независимо дали се касае за производствени метални халета, метални складове, търговски площи. Независимо от предназначението или местоположението на сградата, ние ще Ви я построим в срок и в рамките на бюджета. “Кенди Хелас” ЕООД е българска проектантско-производствена организация в областта на конвекционалната енергетика и промишленото строителство. Фирмата е специализирана в изработката на метални конструкции и нестандартно оборудване по задание на клиента. Фирмата извършва проектиране, изработка и монтаж на метални конструкции от листова и профилна стомана - черна и неръждаема: метални сгради - халета, метални стълби и стълбищни площадки, метални парапети, метални навеси и козирки, метални врати и огради както за металургичната, химическата, хартиена и други промишлености, така и за частни клиенти. • Производството на нестандартни изделия от въглеродни, неръждаеми и специални стомани, цветни метали. • Извършване на капитални ремонти в металургията, енергетиката, химическата и минната промишленост. • Извършване на електро-монтажни дейности в промишлеността • Изработка, монтаж и ремонт на промишлени тръбопроводи - тръбопроводи за пара и гореща вода, газоходи. • Заваряване и заваръчни дейности - черни и цветни метали по всички методи - електродъгово, аргоново, МИГ/МАГ, ВИГ, подфлюсово и електрошлаково заваряване. • Изработка, монтаж и ремонт на метални силози, резервоари и цистерни от черна и неръждаема стомана по документация на клиента. • Проектиране, изработка и монтаж на мобилни сушилни инсталации • Монтаж изработка и ремонт на конвейри и транспортьори. • Демонтаж, сортиране и рязане на скрап на стари метални конструкции, тръбопроводи, газоходи, цистерни, силози и други. • Монтаж и ремонт на съдове под налягане. • Изработка на горещо поцинковани метални конструкции за соларни паркове • Нанасяне на антикорозионни покрития и боядисване • Гаранционен и след гаранционен сервиз • Кенди Хелас ЕООД дава на своите постоянни контрагенти отстъпки до 5% от стойността на всяка извършвана услуга. За повече информация посетете официалната ни уеб страница или се свържете с нас на посочените телефони: www.kendyhellas.com www.металниконструкции.eu Email: office@kendyhellas.com Тел: +359 884 800 706 +359 878 249 567
  • L
    yordanov34 мога да ти кажа орентировъчно и цени.Ферма 700-800лв,столици 50 лв,колони на 4м 150лв ,ламарина 5-6 лева кв.м вт.употреба,нова 12.60кв.м.За монтаж 10 лева на кв.м.
  • Y
    този сайт го гледах днес но излизат доста скъпи към 60000лв . Но благодаря все пак
  • D
    Вижте това предложение. http://mmf-bg.com/
  • Y
    Лупо93 благодаря ти много за инфото , утре ще звънна
  • R
    v 6umen gi ogivat po pori4ka i diljina idebelina
  • D
    аз съм от стара загора и незная дали няма да те натоварят с транспорта ако ги изработят тук.има 2 фирми за покривна ламарина при нас.чахов или новотехпром.звъниш и питаш.и да ти кажа няма голяма разлика 0.6 или 0.7,разлика в парите на м2 от лев ,лев и нещо.
  • L
    В гр.Гулянци обл.Плевен продават и изграждат халета втора употреба всякаква големина.Симеон Янков 0888212914 и 0898653156 има ги редовно във вестник Фермер.Колкото до ламарина в Горна Оряховица фирма "Монолит 99"има я в нета.
  • R
    мога да питам но немота да дам отговор веднага разбах че друг продава листи втора употреба от търговишкия раьон съм попово
  • L
    то е за довършване един навес, мисля че е лт30, 0,6 - 0.7, от русенско съм
  • D
    лт 40 ли?колко мм дебелина?миналата година аз покривах навес и мога да ти препоръчам фирма,ама незная от от краи си на България.
  • L
    Аз търся покривна ламарина, ако знаете някоя фирма с по-тънка оферта споделете
  • Y
    За кой регион става въпрос и как можем да наумим повече
  • R
    четах в обявите че ново 17500 но незнам дали е комплект при нас имало за 7000 старо без ламарина но подробности не знам

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта