Безплатни обучения за земеделски производители

• D
    Имаме удоволствието да Ви поканим на информационни семинари по Програма за развитие на селските райони 2007 - 2013г., Мярка 111. \r\nПредлагаме Ви качествено обучение, което ще се проведе в едни от най-атрактивните туристически дестинации из цяла България. Лекторите са утвърдени експерти в областта на земеделието от България и чужбина. Всеки участник ще получи сертификат за завършен курс по избраната тема. Всеки семинар ще се провежда в рамките на 3 дни – 18 учебни часа (по 45мин). Разходите по настаняване и изхранване се поемат от организаторите, също така и част от транспортните разходи.\r\n*******************************************************\r\nKАЛЕНДАР:\r\n\r\n12.03.12-14.03.12\r\n«Съвременни практики и технологии при отглеждането на животни» \r\nТрявна \r\nДАБУ \r\n\r\n14.03.12-16.03.12\r\n«Съвременни практики и технологии при отглеждането на животни» \r\nТроян \r\nДАБУ \r\n\r\n\r\n21.03.12-23.03.12\r\n«Съвременни практики и технологии при отглеждането на животни» \r\nСандански\r\nДАБУ \r\n\r\n\r\n28.03.12-30.03.12\r\n«Европейски опит в развитие на животновъдството в България» \r\nТрявна\r\n\r\n\r\n*******************************************************\r\nЗа повече информация и записване: \r\nwww.dabu-edu.org\r\[email protected]\r\nТелефон: 058/65-56-39 и 058/65-56-22\r\nМобилен тел: 0886/744-433 \r\n\r\nОбявата важи за: \r\nВсички \r\n\r\nПозиция: \r\nагрономи, животновъди \r\n\r\nТип заетост: \r\nВременна/Сезонна/Проект \r\n\r\nЗа контакт: ДАБУ, тел: 0886/744-433

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

N

Болна коза

Здравейте! Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне със съвет за да спасим жив...

109 0
В

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

326 0
M

Колко мляко дава една коза като ббм

Nikolay: Миро , аз също обмислям този вариант , но съм в процес на развъждане на животните и засега...

809 1
С

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

816 0
В

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

348 1