Избор на щангова навесна пръскачка за ЮМЗ

• I
    Здравейте Колеги,\r\n\r\nИскам да Ви попитам като хора занимавали се и занимаващи се с такава техника, какво бихте препоръчали и на кое да обърна внимание когато купувам пръскачка.\r\nНа пазара /имам впредвид употребявани/ и ровейки се по обяви има различни, различно производство - турски, гръцки, френски, австрийски, италиански, български. Основно се продават турски - Taral , какво е мнението Ви за тях?\r\nБуталната Помпа на Перлата читава ли е?\r\n\r\nПоздрави и Благодяря предварително
  • M
  • R
    ако си решил да копуваш гледай дае 12 метра понеже юмз в едната посока завива по малко след това е одължи 60 сънтиметра за да застъпва реда като влизаш през 2 сеялки с 10 мет този проблем го няма но влизаш в едната гума аз съм с турска помпа 3 ботална най евтината и съм доволен
  • K
    Не бих ти препоръчал да си купуваш пръскачка втора употреба, най важното в една пръскачка са помпата и дюзите а като смениш една дюза объркваш цялата система и трябва да смениш всичките. На пазара има голям избор от турски полски и какви ли не и цената им е приемлива, даже по ниска от западните втора употреба.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта