Добавка за нафта за трактори

• D
    кои каква добавка слага на нафтата?че аз имам един случай онзи ден от една уж прехвалена.
  • D
    колко декара работиш саше?и кой ти я дал да я работиш най-важното?
  • P
    зависта е присъща само за мързеливите дето все другите са им виновни и се опитват да им правят сметката(губят си времето и за това не успяват)
  • K
    Най-малкото когато не минава снегорин по улицата,защото си от краните къщи в селото,а трябва да има партина камиона да доиде да натовари млякото,щещ не щещ палош и разриваш.Така че Валенитине не всички могат като теб да са на топло пред компютъра и да дават акъли. поздрави
  • D
    много, много [:slap:]
  • W
    ЗА КАКВО ДА ТИ ЗАВИЖДАМ СПИЦЯЛНО НА ТЕБЕ-ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА СМЯТАШ ЛИ! БАСИ ФАНТАЗЬОРА! [bi4] ЩЕ ТИ СЕ ДА ТИ ЗАВИЖДА НЯКОЙ
  • P
    много си завистлив саше [:slap:]
  • D
    саше не се тормози толкова с човешките проблеми.
  • W
    чуваш ли бе ей малкия валентинчо на тебе говорят
  • D
    много си тъп саше
  • W
    ми каква ти е темата -че ти си тръгнал на -28 да си караш тракторите и комбайните и ние тука трябва да ти съчувстваме! разревах се вече да знайш-мноооого ти съчувствам и ревааааааа!
  • D
    както винаги ти валентин се откъсна от темата,и пак влезе в полемиката кои ,как и защо работи........
  • W
    е неможе всяка година да лапаш по 600 кила жито на декар!някоя година ще лапаш и по 400!както се радваш на голите клъки така ще се радваш и на ......дебелия!А ЕТЕРА НЕ Е ОПАСЕН СТИГА ДА ЗНАЕШ КАК ДА ГО ПОЛЗВАШ!
  • D
    влез на -8 в полето сега както е накипнато.ще чакаш хеликоптер да те вади.а за ЕТЕРА не е много препоръчителен че гърми двигател от него.
  • W
    на -8 казах!и пак да кажа на -25 не ми е ясно каква работа вършите! и ако верно времето е виновно да вземем да го санкционираме та земледелците да си орат целогодишно! за тия дето не са се наорали есента де!
  • D
    ми ,ок ама казваш че щом не сме си свършили работата на + ,на - какво правим?задаваш тъп въпрос....

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

31 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

172 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

852 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1