Субсидии размер на плащанията- Януари 2012

• D
    Колеги може ли някой да каже колко лева ще са субсидиите, защото както и да го смятам нещо сметките хич не се връзват.
  • P
    ИМАМ ЗАСТЪПВАНЕ,ВЪЗРАЖЕНИЕ ЗА НЕД СЛОЙ И ПАРИ ИМАМ ЩЕ ИМАШ И ТИ
  • K
    zdr kolegi imali nqkoi koito e podaval vazrajeniq i da e vzel pari za ssep.
  • M
    В тая държава всичко което неочакваш се случва [:slap:]
  • D
    аз сьшто нямам превод умишлено ме застьпиха
  • V
    da ima i az sam kato teb bez pari
  • I
    Мимо да не са ти объркали нещо сметката
  • M
    Имали некой като мен все още с празни джбове--немам никакви задължения,ама и преводи нема [:slap:]
  • E
    Ми колега да си кажа честно и на мен ми се стори малко множко но си викам все пак е вестник би трябвало да има редактори който да проверяват информацията преди да я пуснат на нас неинформираните читатели. P.S Все пак колега не изключваи факта че може би и в гърция има необлагодетелствани райони и това което пише във вестника може да е осреднената сума за страната като цяло. P.S 2 И аз не чета жълта преса.
  • P
    всяка година по велик ден съм на гости във верея там имам приятел земеделец и не чета жълта преса
  • E
    колега петърлешев дали аз съм написал глупост или не незнам а и не си ти човека който ще определя кое е глупост и кое не е.Аз моята информация съм я взел от вестник който излиза всяка седмица ако те са написали грешна информация значи аз също съм сгрешил.
  • P
    : apofis11 без коментар
  • A
    нещо не се връзва--ако са взели по 49 евро----как продават толкова евтино!!!И други субсидии полуват сигурно-----аз не съм близко до границата и неконтактувам с гърци!!А и дапишем някоя глупост--пак има % истина--СУБСИДИИТЕ СА ПО ВИСОКИ !!!!Затова имат пари за узо и опа-опа--ама тая година не са стачкували да затварят пътища,както го правеха преди всяка година!сигурно са доволни вече!!!!!А това,че имат голям външен дълг-180% от брутният--не го измислям,всяка вечер по България О НЕР-ТВ--говорят за дългове на държавите и всички имат високи дългове и Германия и Франция и Италия и Испания и Португалия!!!! най нисък дълг имат:България,Естония и Белгия--ние май сме на първо място!!!! сега на гърците уж да им опростят дълговете--ама нещо немогат да се разберат с частните кредитори-банки!!!
  • P
    epleired и apofis11 защо преди да напишете някоя глупост не потърсите актуална информация може и от нета гръцките зърнопроизводители за 2010 са взели 49 евро а праскопроизводителите 180 евро а дизела в момента е 1,45 евро
  • P
    [:slap:]
  • P
    Бе то,че нашите пари след 2014 г.няма да ги дигат е ясно,ама и на западняците май ще ги намалят.И тогава ще ги питам,кон боб яде ли.... http://fermer.bg/29217-Nadezhda-vsyakane-se-zadava [dalavera]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Долащане СЕПП кога!!!

radostinkovandzhiev@abv.bg: Платиха ги

183 0

изплащане на застъпвания

Кога ще изплатят застъпванията , тъй като няма информация, миналата година имаше превод кр...

60 0

Списъци по схемата de minimis на земеделските стопани, отглеждащи крави, юници, биволи, овце – майки и кози – майки

Здравейте, някои знае ли къде да видя списъците на земеделските стопани, имащи право по сх...

94 0

МЯРКА 11

kalinbelia: и аз това се питам, по график е за края на май началото на юни

245 1