плуг Dowdeswell

• D
    Здравейте колеги!! Искам да ви питам има ли някой наблюдение в/у тия плугове.Гледам имат мн. атрактивни цени (4-тела 4000 лв, 6 тела 6500 лв с прислужници и вс.) и рамата и всичко изглежда мн. яко. Какво мислите за тях ? струват ли си или да се обърна към доказалите се марки ?
  • S
    Денислав,имам същият плуг квернеланд четворка,обръщателен.От опит мога да изкажа мнение,че няма да съжаляваш ако се спреш на такъв.От снимката не мога да преценя много добре,но мисля,че моят е с по дълги държачи на телата.
  • D
    zdraveite na vsi4ki, moqt plyg e overym 3 po 30 do40 , s1s projinna za6tita i diskove pred vsqko tqlo raboti otli4no, rabotil s1m i s kverneland i moga da kaja 4e sa na edno nivo. spored men razlikata im e vtova 4e za kvernelanda se namirat po lesno 4asti za6toto e po razprostranen dokato overyma e po rqd1k no ne i po lo6.
  • E
    Плуга изглежда много добре ;)... Прати моля те на лични след като го вземеш, дали от БГ или отвън ще си го караш и колко пари ще ти излезе с транспорта ... Поздрави, Георги
  • V
    Няма да сбъркаш успех
  • D
    Спрях се на този) последни мнения
  • R
    noooo parvo imot raven i lek
  • K
    даи боже [dalavera]
  • D
    дай боже всеки му
  • K
    е това е плуг
  • D
    Преди три години бяхме там и разглеждахме инвентара който внасяха.Дадоха си възитката с телефони и адрес,ще я потърся и ще ти пиша на лични.
  • E
    Е то е ясно кои са хубавите плугове, но не мисля че така помагаме в момента. Blazko, можеш ли да споделиш какви са проблемите които сте срещнали при вас с тези плугове? Ако някои друг е имал плуг Dowdeswell, може ли да сподели какви са му впечетленията? Аз като гледам в нета, много добре си работят плуговете на техните почви - http://www.youtube.com/watch?v=CflwhIrq-L4
  • G
    Данчев, кажи коя фирма се занивама дай координати
  • D
    Васвиев,в Разград имате фирма която внася плугове втора ръка и евтини са.
  • D
    КВЕРНЕРЛАНД
  • D
    РЕГЕНТ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта