Ниски обороти при трактор Т-150

• B
    Колеги,смених на моито Т-150 двигатела с мазов и сега върви много бавно. Как могат да се вдигнат оборотите?
  • M
    Кирчо не мож отъмна мастиката от трактористите,нова беля.
  • K
    abe za T 150 si triabva rafineria karaitego s mastika
  • D
    защо мислиш че мазовия дввигател гори много?
  • E
    за руските степи го бива. Ала при нас едва ли. Та ние не можем да го нахраним при тия цени на нафтата.
  • R
    Проблема си е в мазовия мотор да казва кои квот иска
  • M
    Колега оборотите на двигател СМД-60 са 2000,СМД-64 са 1900,мощност 150к.с.Двигател СМД-62 обороти 2100,мощност 165к.с.Продължавам да мисля,че проблема е в помпата.
  • Z
    колега мари_м на оригиналния двигател на тето оборотите са 2100 а на маза са 1900
  • M
    Колега оборотите на МАЗа са малко повече от на Т-150.Занеси ГНПто на стенд.Имах същият проблем с Т мотор беше му малко горивото.
  • I
    .....
  • I
    .....
  • I
    На самата помпа има винт за реголиране опитаи с него
  • B
    Абе Кирчо това Т е като лонохот
  • D
    Кирчоооо..... това откъде го взе [:slap:]
  • D
    Имахме този случай при нас,дойде една фирма от Плевен със двигатела и го монтираха за два дена,кое направено както трябва, кое не. Ел.исталацията сами си сложихме,раздработихме на тихи обороти и когато дойде време за пълна мощност,нямаше.Проблема беше в газста.
  • K
    A takova

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

36 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

100 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

282 0