Адреси на магазини за части за трактор Форшрит 323а

• G
    колеги каде има части за трактор форшрит 323а
  • V
    здравейте колеги някой да има телефон на магазина за форшрит в Ловеч
  • V
    imj2000.com
  • V
    Потарси Фирма ИМЖ /IMJ/,Инжинеринг имеханизация в земеделието,0885996649 от тях съм купувал части. На теб какво ти трябва по точно? Имам някои части и мога да помогна.
  • Z
    колега преди години в Ловеч имаше магазин за тази марка. От там съм купувал за такава балопреса.Магазина беше точно зад ЖП гарата,минаваш през коловозите и си там.Не съм сигурен дали още го има.
  • V
    Не са Зетори, нямат нищо общо, Фортшрита е немски, както комбайните фортшрит,балирачките Ифи-те и т.н. Частите са трудни за намиране.
  • P
    Ако са зетори, Строителни машини ЕООД София 02 931 00 52 02 931 00 05 някъде около илианци се намират в софия
  • B
    те са зетори иначе
  • G
    ходова час и задницата
  • K
    kakvo ti triabva
  • G
    няма там има за двигателя
  • K
    proveri v magazinite za ifa

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

77 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

141 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

88 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

160 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

166 1