Информация за косачка

• G
    Предстои ми купуването на косачката която е на снимката,тя е от Фирмата Меркурий Агро ЕООД Велико Търново.Ако има колеги които използват същита ще им бъда благодарен ако споделят мнението си.
  • G
    da kypih q az i na umzto shte q kacha
  • K
    kolega kopili kosa4kata i ako sia kopil kato dode vreme za kosene ia zaka4ai za umz to 6te ia vrti perfekno
  • I
    Zdr kolegi kakva e taq kosa4ka diskova li e
  • W
    Дааааааам 400лв са си 400лв!И търговеца дето продава им вика 400лв и тоя дето купува и той им вика 400лв.!Пазарлъка е голяма работа!В краен случй да намери някой регистриран по ДДС да си върне данъка ако не му отстъпят в магазина!
  • I
    По принцип сега не е сезона на косачките от търговска гледна точка ако се пазариш и побиколиш може да я спазариш за 1800-2000лв както се казва държи парите на търговеца не знам колко е вярно но съм чул че в Турция били по 600 евро но информацията не е потвърдена
  • W
    Мойта за 1800 втора ръка на 1година пак си изкара парите за 1000дка само ножчета съм сменял!Не съм привърженик на турците ама кво да правим-евтино продават!Или ние нямаме пари за нещо по-така!
  • B
    Мене ми струваше 2450 лв с кардана и приставката за 6 шлица ама си изкара парите.
  • W
  • W
    Ако косиш само люцерна 600 дка на година ще изкара 2г без проблем внимавай в ливадите-там не е равно пълно е с пънове и камъни!На завоите накрая никакво вдигане влачиш яко само по земята!Вдигане и пускане товари кардана,разбива паниците!
  • W
    Не са ли малко множко!Ако не си регистриран по ДДС намери някой регистриран на върнеш данъка поне!Колко широко коси че не е написано на капака!?
  • B
  • B
    Косил съм с ЖТР дето е по стар от мен-добри са ама са мн скъпи.Турските са копие на чешките и са добри.
  • B
    Супер-изцеди я за 2 години и после тя си е изкарала парите каквото може ти е кяр.
  • G
    2 години гаранция!
  • G
    косачката е турска а цената е 2400лв с ддс ще кося около 600дк. на година.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

75 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

79 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

126 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

246 1