ПЛАЩАНИЯ ПО НР1 И НР2

• M
    Колеги скоро подочух, че парите по НР1 И НР2 ще бъдат преведени през м.декември. За сравнение миналогодишните (за 2010г.) бяха преведени през юни 2011г.???
  • T
    Здравейте колеги пишете в кои банки имате преводи..Някои има ли в ПИБ
  • G
    Както Ви, писах в Габрово има по 214 и 211 АЕП и НР1.Аз също имам,но според моите сметки са ми рязнали 30%.Нямам застъпвания което означава,че имам проблем с допустимия слой.Министър Боянова обеща,че вече няма да имаме проблеми с този слой,но явно няма да е така.След Коледа ще звъня в ДФЗ за да ми дадат по-вече информация.Този път наистина си изпълниха обещянията и нека им БЛАГОДАРИМ за добре свършената работа и пожелаем весела и щастлива Коледа и Нова Година !
  • B
    В ХАСКОВО ИМА ПАРИ ЗА НР1 ПО 23 ЛЕВА НА ДЕКАР
  • R
    сф-град и блгд - да , но частично!
  • M
    КОЛЕГИ ИМАМ ПРЕВЕДЕНИ ПАРИ ЗА НР1 В ПОЩЕНСКА БАНКА КЮСТЕНДИЛ [banan-kufee]
  • V
    И в Пловдивско има НР2. [banan-kufee] И хем се радвам за субсидиите, хем ме е яд. Пак ни набутаха. Вземат ни 15% обратно за данъци. Събраха ни субсидиите за 2 години в една да ни дигнат приходите.
  • V
    и в перник има преведени пари но езнаеме за какво,тъй като чакаме и за глава животно да изплатят,но по вероятно е за ливади и пасища да са парите
  • S
    http://www.fermer.bg/28905-Izplatiha-subsidii-na-stojnost-29-605-580-leva-po-tri-ot-shemite-za-specifichno-podpomagane-na-glava-mlechna-krava
  • M
    В пловдивско имам по НР1
  • S
    Haskovo ima po nitratnata
  • N
    в софийско има пари за нр1
  • I
    Тази сутрин има превод предполагам че са за необлагодеталствен раион ще доидат 10лв.и + на декар
  • L
    Някой с Агроекология получил ли е пари ?
  • L
    Колеги, НР1,НР2 и Агроекология само за животни ли ще изплащат този месец или за всички ?
  • M
    http://fermer.bg/news/3363/1/prioritetno-tozi-mesec-shte-bydat-izplateni-subsidiite-po-miarka-agroekologiia.html

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта