john deere

• I
    zdraveite kolegi kakuv traktor bixte izbrali vie ot john deere 8 seriq bix iskal da kupq takuv
  • N
    Джон Диър 8430 с 8 корпусен плуг Лемкен оре на дълбочина 30-35 см гори до 2,01 литра на декар... лично изпробвано. Също така за нова машина ако става въпрос Фендт използва система за екология с АдБлу... Джон Диър използва добрата ДПФ система
  • F
    отвори вестник Фермер и прочети кво пише за Фендт SCR технологията наш кога тъпите американци ще имат нещо подобно имат само един умрял Comon Real и тва е.Изори 410 декара с 840 литра нафта на 33-34см оран дълбока трактора е 820 варио-205 коня.Вземи един Джон същите коне същия плуг и да видим ще изореш ама друг път!
  • J
    ei fend4e ne si misli 4e fendt sa golqma rabota te za nikakuv hui ne stavat
  • J
    John Deere e nai dobrata marka, i ne har4i tolkova kolkoto si misli6 fendt har4at nai mnogo.
  • W
    ми да си я слагат тая техника,ко ме карат аз да им слагам
  • I
    ami dinko ima pove4e texnika ot teb i fendpower za razlika ot teb
  • W
    да те сложат......па и тебе таман аман от лигави дечурлига
  • D
    ми слагай,никои не те е спрял.....
  • W
    ми гледам,гледам и не виждам АРЕ ПОКАЖИ МИ КЪДЕ СЪМ СЛОЖИЛ НОВАТА ТЕХНИКА ПРЕД СТАРАТА
  • F
    валентине няма текезарски номера вече! къде слагаш новата техника пред старата смешно е ! а относно трактори хора осъзнаите се няма само Джон Диер то тази марка стана масова като при Баи Тошо-бяха болгарите и юмз-тата
  • W
    продълбочител или поне това дето съм виждал, е като чизел култиватор само че без лястовици с по-дълги държачи и по здрава конструкция.та въпросното подобие на чизел го забиваш в земята и теглиш.така поне съм виждал ОКТОПОДА че прави.
  • W
    после не се оре,продълбочаването кърти земята(МИФКИ ) и става почти като оран,само че по дълбоко.И ТЪРГОВЦИТЕ НА СЕЛСКОСТОПАНСКА ТЕХНИКА КАТО ФЪРЛЯТ ОНИЯ РЕКЛАМИ-ВИДИШ ЛИ ПРОДЪЛБОЧИТЕЛА Е ИДЕАЛНАТА АЛТЕРНАТИВА НА ПЛУГА!!!НЕ ЧЕ СЪМ ПРОТИВ АМ ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ДОКАЗАН ГОЛЕМИЯ ЕФЕКТ ОТ ПРОДЪЛБОЧАВАНЕТО И КУПУВАНЕТО НА СВРЪХ МОЩНИ ТРАКТОРИ.
  • I
    Значи първо продълбочаваш и после ореш. Ами като минеш после с трактора, поне 8тона го сложи,да ореш не се ли обезсмисля това продълбочаване?
  • D
    преди.
  • I
    Тя темата гледам, че е за трактори ама споменавате продълбочаване. Да питам кога се прави, преди оранта или след?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

Здравейте, имам John Deere 6420 и има накакъв проблем във навеса. Когато вдигна инвентара...

8 0

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

42 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

209 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0