До Администратора

• N
    Админ вижте от Социалната мрежа на комисионерите в България какъв поздрав имаме: mariqn (moci7309) Моят рейтинг е 20 точки Пишете ми Вашето име: Съдържание: Код за сигурност: Колко прави 7 + 4? За контакт с мен използвайте: gr.Gorna Oriaxovica tel.0888025158-targoviq na edro s zarno 09.10.2011 Kato vi prikazvame 4e cenite PADAT, vie ne slu6ate, Zabravixte kak cql jivot prodavax te na-180, 200lv za ton..Nie ne opredelqme cenite..ni6o ne razbirate..stiskaite sega drajte...ama jenite si za huq.. Това е обява в Агроборсата от 09.10.2011г.
  • S
    Като има някой забележки към администраторите, да използва мейл или лично съобщение! Не е нужно да създавате нова тема във Форума. Отделно, ако някой от вас получава нежелана поща на лични съобщения, да натисне линка "сигнализирай" или "отбележи като спам", след което ще бъдат взети нужните мерки. Не забравяйте, че активностите в сайта не са анонимни и нарушенията ще бъдат наказвани.
  • G
    не знам къде си срещал ника ми и не ме ... но явно ти си нон стоп там само не знам кога ги въртиш тея хиляди тонове може би насън
  • D
    хахахаха.....в детски сайтове ли се ровиш за онлайн мадами че иначе никоя не се връзва на черния ти хумор ли?
  • M
    Айде..останете си със здраве...аз отивам да гледам филма..вие продължавайте да призовавате да забранят шоколдовия сладолед..че видиш ли на двама трима не им харесвал...
  • M
    Ника ти ми е познат от сайтове,като флиртче и елмаз...време е да излезеш от тях и да напишеш едно българско име...ама как да го напишеш,ако е Лоренцо..примерно..разбирам те!
  • D
    бе кажи на някои маке че е гол бидон и наистна ще почернееш
  • G
    не си оригинален даже си отегчителен ако се напънеш даже може и да разчетеш ника ми ама не се товари да не скъсаш менискус
  • M
    Това е все едно,ако не харесваш шоколадов сладолед...да апелираш парламента да го забрани.. И аз не харесвам френски и италиянски коли...какво сега...да ги забраним със закон ли?! [:slap:]
  • M
    гол бидон...ако прочетеш правилно поста ми...идеята ми е,че ако не се намесвам в глупостите ви..като нищо ще напишете и подобна глупост за Симеон,че е маке...изхождайки от предишните простотии които ръсиш...
  • M
    Чак пък да съм обидил някой...на широко скроените хора им е ясна моята позиция и,че просто хумора ми е по-черен...Но пък да апелирате,кой къде има или няма място..си е печално!Все едно да звъниш на Милен Цветков и да му казваш да се маха от предаването...
  • G
    по неграмотен и прост човек от теб не съм виждал така че не се притеснявай.единственият човек (ако може да те наречем такъв) който може да обърка симеон с македонец си ти.
  • D
    ок максим има и грешни овце ама и ти да дръкаш глупости и да обиждаш наред....мен ме боли оная работа кои за колко дава стоката си и нищо не зависи от теб или някои друг.
  • M
    гол бидон..немога да рискувам да направиш Симеон македонец..повярвай ми
  • G
    не се нуждаем от твоята помощ и ще сме много доволни ако се махнеш завинаги от чата.
  • M
    Абе и аз чета форума "ВИ"..ама освен,че цената ще се покачвала...че Русия и Украйна са нищожни производители и не диктували цените...че черното злато било скъпо-следователо и слънчогледа ще е скъп...друго немога да прочета...,а,чат пат на някой му давали 340+ за царевица...Ако няма кой да ви приземява от време на време...ще кажете,че и Симеон е македонец...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта