JD 6420 проблем в навеса

• T
    Здравейте, имам John Deere 6420 и има накакъв проблем във навеса. Когато вдигна инвентара до горе от копчето вдига. Но се чува как не спира да подава масло към цилиндрите . Това нормално ли е ? И също като пусна навеса във повечето случеи не пада до долу. Остава едни 4/5см още да прибере бутилките но не ги прибира. Също мисля и че не дига до горе. Защото когато вдигна до горе навеса и изгася трактора. Със ръце вдигам раменете още поне 5см на горе. Трактора е 2006г. Възможно ли е проблема да е във сензора за позици.
  • T
    При мен вдига и пада от копчето. Но имам чувстовто че не дига до горе. Защото като го изгася на ръце дигам рамената и бутилките отварят още 5 см. Като го пускам пада и от копчето и от плъзгача обаче не до долу. Когато ора явно плуга го дърпа и прибира до долу бултилките. Но иначе не. Какво му правиха на твоя ?
  • д
    сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не пада до доло от плъзгача го пускам не добър сервизен майстор

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

верижен болгар тл 45

darwar: Много добра машина и двигател и скорости само дето лесно се преобръща странично - внимава...

34 1

Алтернатор

mafiot: на Д слагаш втзбуждението от акумулаторния плюс другото е плюс минус

71 1

Спешно мнение за кутия и кожух мтз 952

solun1: До колкото си спомням , руснаците имат такова изпълнение - Беларус 892. Той е с ''Булгаров...

73 1

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

65 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

245 2