Какво стана с наредбата за директни продажби?

• I
    Какво стана с тази наредба и продава ли някой? Аз не виждам навалица от млекомати по улиците, а и въобще не съм чувал някой да продава. Пробвал ли е някой да продава каквото и да било по нея?
  • C
    навсякъде е завистлив народа това е национална черта нали за това до нашият казан няма дяволи
  • A
    В северозапада сме завистлив народ тука
  • I
    Старийо, и аз се черпих сега! Пълна мъка! Някакво перущинско вино от супера и свински гърди от от Хилд. Ега ти смотаното вино, а гърдите ги печеш, а от тях не капе мазнина! Ядат се, ама не са каквото беше! Отиде си държавата, та се невидя!
  • S
    Ей много неща може да станат но от роба да стане човек никога не ке биде
  • S
    В Ракуски може и да става че там са католици ама из другата България забрави еле па Северозападналата там си питат защо си отидеха турците преди 100 години и кога ше дойдат пак та да си заживееме как си знаеме......
  • S
    Иванов и брат му, в близост до Пловдив в един малък град има 4 млекомата. Продават на цена 1,20 охрадено до 4 градуса литър мляко. Зареждат от собствени ферми и гледам, че постоянно има хора които да купуват. Но това как са си уредили нещата с държвата не мога да ти кажа.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта