Втора среща на колегите от сайта

• P
    Предложена е дата за втора среща на колегите от сайта. Нашето предложение е за 24,25 и 26 Юли или 31 Юли, 1 и 2 Август. На предната среща Таня предложи да е около Асеновград.Предлагайте , одобрявайте и т.н. Всичко подлежи на коментар.
  • N
    Как е колеги стегнахте ли багажа?Гледайте да не забравите най необходимите неща-вие си знаете кои.Часът и мястото на срещата са известни на всички.До утре [:talk] [:dance:] [banan-kufee] [banan-kitara]
  • A
    на мене ми мина мерака нещо
  • P
    Стягате ли се за втората среща? Не се отпускайте, че наближава и третата и ще ви дойде на баир. [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kitara] Всички желаещи да пишат на Таня.
  • S
    Хайде по сериозно бе колеги! Две седмици преди срещата сме само 20 души. Ако утре има протест пак ли толкова ще отидем! И аз съм в кампания,имам да прибирам 3000 тона силажна царевица,но мисля че срещата е по-важна и все 2 дена ще минат трактористите и без мене.
  • S
    Това е списъкът на записалите се за срещата. Ако някой съм пропуснала, да ме извини и да ми пише. Ще се обадя да запазя места окончателно. Изхел - 2 души Ники71 - 2 души Ники70 - 2 души Бай Ростан - 2 души Перловец - 2 души Стоян Николов - 2 души Goro_N - 2 души Fermer.BG - 5-6 души
  • V
    като съм от северна България данеби Варна да ми е по близо
  • B
    Ми правете си я.Защо питаш тука сякаш изкаш разрешение.Не сме лига на търговците че да изкаш разрешение от нас.
  • Какво ще кажете, ние от Северна България,които сме заети хора, да си направим срещата по-близо до Варна, след около 2месеца?!
  • I
    Ако не успея за тая среща ще се видим на другата [:talk] нали ще има още много срещи
  • I
    И аз се пукам по шевовете от работа, а тогава ще е още повече, но тия дни съм ги изключил от работния график и цялата работа я разпределям извън тях.
  • I
    Мислим Перловец ама нещо много работа ще се стовари по това време като гледам [:tractor:]
  • N
    аз съм го решил вече
  • P
    Мислите ли за срещата или още се чудите? [lud] [lud] [lud] [lud] [lud] [lud] [lud] [lud] [lud] [lud]
  • S
    Вече потвърдих участие на адрес За записвания: [email protected] Мисля че ще се получи много приятно и полезно за всички. Нека участвуват повече колеги.
  • S
    Чакам още хора да се записват. Аз ще съобщя бройката на всеки записал се с лично съобщение и ще се уточним за всичко. Ако е нужно капаро ще пиша също. Нека първо видим колко човека ще се съберем. Относно условията: просто трябва желание. Нищо друго и да пратите лично съобщение или пишете в темата бройката, която запазвате като места.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

207 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

142 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

30 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

37 1