Мярка 112 Списък на одобрените проекти

• A
    ftp://ftp.elsys.bg/pub/upload/dfz/Selski%20raioni/112/Information%20approval_april%202008-march%202009.pdf Успех на всички.
  • A
    skype mi e a.nikolova.
  • Prekrasna Nikolava, Bih iskal da razmenim snimki i kordinati, ako moje [:dance:] 4akam signal
  • Това означава ли, че след като ме има в този протокол със сигурност ще подпиша договор? В скайп защо не отговаряш?
  • A
    Здравей, не зная точно какво значи, но може би проекта ти е подаден или февруари или март.Имаме проект, който е подаден в на4алото на февруари, има го в списъка, но също до там спират нещата, а имаме и друг проект който е от декември и ми казаха, че тези дни до края на седмицата ще подпиша договора.
  • Има ме в този списък, но друга информация, черно на бяло или обаждане НЯМАМ. КАКВО ОЗНАЧАВА ТОЗИ ПРОТОКОЛ, който ни предоставяш? Звънях до ОРА и там не ми потвърждават да съм одобрена, там съм на "ЧАКА ОТОРИЗАЦИЯ".

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта