Ще се захващам с овощна градина. Искам съвети!

• C
    zdraveyte iskam da se posavetvam s vas predlagat mi ovoshtna gradina praskovi i iskam da vi popitam vas sredno kolko kilograma dava edno dravche i kakva e izkypnata cena na praskovite pozdravi Ceco
  • P
    разгледай градината добре и ако видиш такива дървета бягай
  • P
    колега колко годишна е градината това има значение за цената и плододаването
  • K
    Стига да не ти окапазена градината от лоши резачи и лоши стопани,че има доста да даваш докато почнеш да вземаш. Съвет,ако имаш кой да ти помага в резитби,пръскания,и в друготе тунки моменти на отглеждане на градина,хващай се,ако сега те първа ще се занимаваш с праскови,бая ще си блъскаш главата. все пак успех
  • T
    Извинявай би ли ми казала колко пари закупи декара на ябълките,защото и аз имам малко декари за продаване!!!
  • M
    май първо трябва да питаш за работата която те очаква за подържането на 17 декара овощна градина и после за евентоалната печалба от нея, защото работата наистина е много .пожелавам ти успех!!!!
  • A
    Аз съм с ябълка, да не ви говоря за пръсканията.......но не се оплаквам, при добра година има възвращаемост, защото аз съм я купила засадена градина на 2-ра година плододаване.
  • B
    zdra ceco nie imame 33dk ovo6na gradina s1s sini slivi i polagame dosta usiliq za tqx i se namirat i kopuva4i de.imam edin priqtel ima v sasednoto selo praskovena gradina i si dokarva dobri pari ot tqx.cenata na koqtogi prodava po4va ot 1.20 i stiga do 0.25st za rakiq.uspe6
  • L
    Цветко, незнам колко в час с овощарството, но прочети някоя книга първо, че докато дойде време да береш и да продаваш има много пот да капе от челото ти. Как да ти кажат хората колко ПРИХОДИ(не печалба) ще имаш като не казваш нищо конкретно за градината, а за разходите - те по-лесно се смятат. Успех
  • D
    kakav sort sa
  • C
    gradinata e 17 dekara i me interesuva ako invistiram kakva 6te mi e pechalbata ot 17 dekara blagodarq vi predvaritelno

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

S

Навесна пръскачка 200л.

Здравейте колеги, имам следния проблем с три мембранна помпа на навесна пръскачка. След п...

25 0
D

Kakvo shte kajete za praskovkite

minka1: И аз имам такива в градината си. Смятам първо да почистя раните ( да ги остържа). После ще...

1560 3
H

Какъв сорт праскови да избера?

Здравейте, Искам да засадя 10 дка праскови. Решил съм да посадя три сорта които зреят -...

2682 0
D

Въпрос относно кайсиево дръвче

marinov55: Здравей,колега! Обърни внимание,дали около въпросното дърво в диаметър на 100м.има други...

2371 2