Списък с животновъди

• K
    Здравейте! Има ли начин да видя списък с животновъдите в моя район/община/село. Преди мисля, че имаше достъп чрез системата за регистрация за унр. Но съм позабравил как беше. Ако има лесен начин чрез филтър да проверя животновъдите точно за моя район и го споделите ще бъда благодарен.
  • S
    Отделно, пак в сайта на БАБХ, в началната страница долу вдясно има справка по чл.37 в, за пасищни животни, актуална е към м. февруари, там има и имената на животновъдите, както и броя на животните.
  • S
    В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно за ДПЖ и ЕПЖ), по номер на обект и брой регистрирани животни, актуален към 20.09.2020. Няма имена на животновъди, но най-вероятно по броя на животните, може да се ориенгирате.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

54 0

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

28 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

28 1

Земеделски производител - мента

Здравейте, отглеждам мента, не е голямо количество.Искам да я продам във вид на чак,но ис...

79 0

Куче

nimportequi: Мастия.

48 1