Админи , да имате някакво обяснение за това ЛС?!!!

• R
    " missalimahmk@hotmail.com Здравейте, Как сте днес? Желая ви щастлива Нова ден на вас! Моето име е пропускайте Alimah.i видях профила си на вашия сайт тук fermer.bg, Аз никога не съм жена, един бил женен, нямам деца и търсят добри и мили чуждестранен партньор, който мога да се доверя в живота ми. Моля, ако имат интерес да знаят повече за мен в тази връзка можете да ми изпратите имейл на адрес (missalimahmk@hotmail.com). Аз ще се чака да чуе от вас с любов. Alimah си. Здравейте, Как сте днес? Желая ви щастлива Нова ден на вас! Моето име е пропускайте Alimah.i видях профила си на вашия сайт тук fermer.bg, Аз никога не съм жена, един бил женен, нямам деца и търсят добри и мили чуждестранен партньор, който мога да се доверя в живота ми. Моля, ако имат интерес да знаят повече за мен в тази връзка можете да ми изпратите имейл на адрес (missalimahmk@hotmail.com). Аз ще се чака да чуе от вас с любов. Alimah си. Hello Dear, How are you today?I wish you a happy new day to you! my Name is miss Alimah.i saw your profile on your website on here fermer.bg, I am a female,single never been married , i have no kids i am looking for a good and kind foreign partner that i can trust in my life. please If you are interested in knowing more about me in this relationship you can send me an email at (missalimahmk@hotmail.com).i will be waiting to hear from you With love. your Alimah. Hello Dear, How are you today?I wish you a happy new day to you! my Name is miss Alimah.i saw your profile on your website on here fermer.bg, I am a female,single never been married , i have no kids i am looking for a good and kind foreign partner that i can trust in my life. please If you are interested in knowing more about me in this relationship you can send me an email at (missalimahmk@hotmail.com).i will be waiting to hear from you With love. your Alimah.".... ??????!........
  • M
    Пращаш си мейла,отгваряш демек...и почват да те заливат с всевъзможни реклами в пощата... Това са сайтове за реклама,които за да трупат рейтинг,трябва някой да им влиза на страницата и ти като кликнеш,системата те отчита,като потребител разглеждащ сайта..и на базата на един милион като теб...те набират рекламодатели,които има плащат да публикуват стоките им,защото видиш ли имат един милион посетители...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта