Трактори Massey Ferguson

• K
    Интересуват ме моделите MF 9240,MF 3680.Някой ако има наблюдения върху тези модели моля да сподели.Изобщо трякторите на цялата марка дали си заслуват внимание?\r\nБлагодаря.\r\n\r\nпоздрави
  • T
    A V GURCIQ SI KUPIH KUTIQ ZA 1000 EVRO I TO PO4TI NOVA
  • T
    OTNOSNO KUTIITE PROBLEMA NE E V DIAPAZONITE A V ZUBNITE KOLELA I LAGERITE AKO SE S4UPQT 6000 LEVA NAI MALKO ZA DVA VALA I 4 ZUBNI KOLELA A DIAPAZONITE OOKOLO 8000
  • T
    KOLEGA AZ IMAM 3655 I 3690 NQMAM PROBLEMI OSVEN S KUTIITE NE6TO NE IZDURJAT ZA DVIGATELQ NQMA KAKVO DA SE OPLA4A SAMO PREDNI MOST IZPUSKA MASLO OT CILINDURA ZA VKLIU4VANE INA4E SUM DOVOLEN NO 4ASTITE V BG SA MNOGO SKUPI V GURCIQ SA MNOGO PO EVTINI IMA GI I VTORA UPOTREBA
  • K
    то не опира само до цената,а до качеството.Почти винаги евтиното излиза златно накрая. поздрави
  • M
    Колега влезни в сайта--traktorpol -там има всякакви модели и ще им видиш и цените има и много инвентар.Разгледай го дано останеш доволен.
  • K
    толкова много колеги,а само три мнения? поздрави
  • K
    Това е добре че имате и база за сравнение.Други колеги имат ли наблюдения? поздрави
  • N
    Колега, аз имам 3бр. Masey, не са ми създавали някакви особени проблеми. Общо взето имам възможност да сравнявам с Джон и с ню холанд, няма никаква разлика, може би е от значение какво е състоянието, но с по-новите машини намям проблем. Успех
  • K
    Моделите 8170 и 8270 също са в тази мощност.Двигателят е sisu,с него проблеми не би трябвало да има,много хубави неща съм чувал за тях.Това което ме притеснява е че ценово спрямо други марки са на 1/2 от тях,за едни и същи години?Възможно е да има защо? Очаквам вашите мнения,коментар и наблюдения.Благодаря. поздрави
  • M
    Колега миналата година и аз се бех зарибил по тази марка,ама много народ ми казваха ,че неси заслужава.Ходих гледах,умувах и се отказах.Разбрах,че с предния мост имали доста проблеми.Но чесно казано ми харесват като изработка,аз се бех спрел на 3645-145к.с..но занапред ще си помисла.Успех занапред

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0