Pronar

• Какво мислите за произвежданите в Полша трактори Пронар?
  • D
    ако вземаш пронар,вземаи с ивеко мотор или перкинс със zf кутия,аз имам 2 пронара с руските двг и на 2-та на 1200 моточаса съм сменил само аксиалните лагери на съединител иначе само гас дават младежта,а и съединителя е направен тъпо с помпи които отказват.ама както казват хората за толкова пари това на мегдана.
  • и така не разбрах,какъв е тоз трактор,руски,полски или???
  • Kolegi nedeyte prikazva gluposti,ima PRONAR sas ZF transmisiq i IVEKO motor.Modela,koyto vidqh be6e okolo 100 konq
  • D
    Тракторите Болгар,Пронар и Беларус са едни и същи машини,с еднакви двигатели и т.н.
  • Колега,имам Фотон ф 40.Като цяло съм доволен ,но няма части за тях,или по-точно трудно се намират
  • Колега ти сам си отговори на въпроса.Естествено,че Беларус са по-добрите.Все пак всичко е по техен лиценз.Поляците са мърлячи,като нас.Ако ти предложат на една и съща цена Мерцедес и Санг-Йонг с мерцедес мотор,ти кое ще си купиш?
  • Въпросът е зададен-Пронар!А не Фотон и Беларус!
  • колеги какво мислите за трактори фотон и белалус кои е по добър
  • H
    Колега, притежаваме 4 трактора от марката закупени нови. За разлика от колегата аз съм доволен от тях. Дават дефекти, но за работата, която е свършена от тях е нормалбо. Поддръжката им е евтина. Частите им съвпадат напълно с беларус юмз и други руски марки и лесно се намират.
  • Колега имам специална тема по случая.Намери я и чети. Един съвет: не си помисляй за такъв трактор.Няма нещо което да не се е трошило до момента.Видях се в приключение.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта