Имате ли мнение за тези сортове орехи - Биледжик и Шебин

• A
    Колеги,имате ли мнение за тези сортове орехи
  • A
    разцъфване на дравчетата
  • A
    здравеите
  • M
    Уважаеми г-н Митев , Прочетох ваше изявление ,че има в България засети около 2 000 дка орехи от сортовете Биледжи и Шебин .Аз съм от северна България и имам намерение да насъдя 20 дка. Ще се радвам ако ми изпратите координати на направени орехови градини в северна България с тези сортове . Имате ли информация от къде мога да закупя и да са придружени със сертификати? E-mail : [email protected] Желая Ви хубав ден и Ви благодаря предварително !
  • M
    0887255059
  • B
    Kolegi nqkoi znae li neshto za frenski sortove orehi?AKo ima info shte buda blagodaren.
  • S
    Сега засадих от тези сортове около 7дка. Взех ги от Хасково от един човек, който ги внася от някакъв разсадник от Турция.Телефона му е 0886538101. Имам и по стари насаждения също от тези сортове и още на първата година имаха по няколко орехчета.
  • от къде мога да си ги купя.дайте телефон за връзка
  • Селекция Турция на база на американски сортове. За северна България засаждане само пролетта. Има около 2000 дка създадени след 2000 година .Има плододаващи. Въпроси на : d_mitev @profatus.com
  • СОРТ Беледжик Особенности на растежа- С гъсти клони , широка корона Форма на плода- кръгла Големина на плода -Едър Дължина -4,1см Диаметър на ядката- 3,1 см. Рандеман -62% Цвят на ядката -Светло жълт Протеин -21% Масленост -69,50% Дебелина на черупката -Тънка Отделяне на черупката -Много лесно Цъфреж -Късен Беритба -Края на септември СОРТ Шебин Особенности на растежа- Вертикална, широка, мощна корона Форма на плода -овална Големина на плода -Едър Дължина -4,1см Диаметър на ядката- 3,1 см. Рандеман -51,60% Цвят на ядката -Светъл бял Протеин -18,30% Масленост -67,70% Дебелина на черупката -Тънка Отделяне на черупката -Лесно се отделя Цъфреж -Късен Беритба -Края на септември

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

141 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

118 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

204 0

1 декар празен двор - съвет

Йорданова: Не мога да ти дам съвет, защото и аз съм пред същата дилема. Един декар лозе в местност Бо...

263 2

Обвързано подпомагане

Колеги,има ли сред Вас такива на които не е им изплатена цялата сума по обвързано подпомаг...

138 0