KWS семена- Бароло

• N
    Колеги моля който е сял този хибрид/Бароло/ да изкаже мнението си за него.
  • абе на kws само рекламните материали са хубави
  • Ники--2009г. го сях за първи път,а до него имах LJ-5665--Баролото даде към 220,а LJ-към 200кг.Съшто така Баролото беше по плътен и по тежък.Тая година мисла от него да сея около 25-дк.Някои хора пък неса доволни от него,но тиси знаеш наи добре,но пробваи и живи и здрави наесен ще коментираме--успех
  • K
    Добър е ако е благоприятна годината ! Ако е по-сушава не се представя много добре (2007 получих от него около 110 кг/дка а от другите които бях сял тогава получих от 50 до 120)(При мен се представи по-добре Ендуро с около 5-10% - пак е на KWS)! Ако питаш мен сей си на отделно поле и сам си направи сметка за качествата , защото във всеки район , всеки хибрид се представя различно ! Аз лично всяка година сея поне по 7-8 различни на различни фирми
  • Sorta ta e hubav,seem ot nego i sme dovolni.Pri naz v Rusensko pusna 320kg ot dekar,no godinata be6e blagopriqtna.
  • K
    доста колеги съм чувал че са доволни но лично аз когато го сях от други сортове получих по добри резолтати така че няма да го сея отново

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Индустриален коноп/събиране на реколта

Здравейте , дали някой може да помогне с контакт на човек или фирма в София или покрайнини...

22 0

Пръскане на кориандър

С какво пръскате срещу широколистна трева в кориандъра?

135 0

Помощ и съвет !

Здравейте ! Разполагам с 100 декара земя в така известната на всички добруджа. Нямам никак...

121 0

Пазар на лимец

Някой знае ли фирми изкупуващи лимец и някакви актуални цени ?

171 0

Жътва на люцерна с claas dominator

Колеги какви сита ще ни трябват и какви са настройките за люцерната, че ще ни е за 1 път :...

170 0