Проблем с Косачка

• A
    Здравейте,купих си една ръчна косачка много стара с проблем в двигателя.Сложихме му нов двигател стана работата още при демонтаж на стария двигател видях че от съединителя са паднали от 4 2-та са паднали нещо като нит не знам как да обясня.Запалих двг то почнах да кося на 10 тия метър спря да коси и да върви а е на скорост. Отворих единия паднал втори опит пак същото,този път нито една не е паднал,имат малки дупки сложих един тънък тел за да не падне(единия край си има дупка)днеска косих някъде 200 кв.пак ми направи същия номер,натискам съединителя бутам напред рязко отпускам съединителя зацепва върви,но почнели да коси пак спира,съмнявам се от това,но незнам каква роля играят в съединителя. Косачката е Agria 1300 Съединителя е тип мокър сложих му 1.8л масло ЕР90 Качвам ви снимка на съединителя.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Welger ap 630

Здравейте имам проблеми с велгер ап630 криви балите може ли някой да ми каже дали може нещ...

13 0

Подходящ плуг за ЮМЗ 6КМ

зс: Щом е такава земята 4 x25 и сваляш последната трупица.За дължително плуга да е руски! успе...

79 1

Смяна на двигател

Здравейте.Преди много време си купих китайска мотофреза с мощност 7 кс.В процеса на работа...

60 0

Внос на техника от чужбина

Колеги, моля за помощ. Договорил съм си от Полша един комбайн за бране на арония, касис, ш...

115 0

Gardenia или Ruris

Petkov: Есента на 2019 и аз бях пред такава дилема и прочетох доста негативни мнения относно Garde...

110 2