Орехова градина

• S
    Здравейте ще засяда 5 декара орехова градина. Моля за съвети и ще ви бъда благодарен. 1. Задължителен ли е почвения анализ. 2. Има ли някой с градина сорт Чандлър? 3. Кога е по-добре да се засадят? (срещал съм различни мнения и се колебая) 4. Колко пъти в годината има нужда от поливане? (знам че е относително според валежите) Имам и други въпроси ако някой иска да обсъдим да ми пише. БЛАГОДАРЯ!
  • B
    Нали знаеш, че се садят обратно на останалите дървета що се отнася до ориентирането север-юг. Схемата на засаждане зависи и от това дали терена е равен или е под наклон 10 на 10 м. и 10 на 8 м. съответно. На сериозна беритба не можеш да разчиташ много години. Зависи от сорта естествено, но поне 7 години няма да береш, а повечето сортове влизат в пълно плододаване след повече от 20 години.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Най-подходяща овошка за 1 (само) декар.

Здравейте. Бих искал да засадя подходяща овошка на нашето ограничено място от 1 декар в (г...

17 0

Проблем с череша

Здравейте моля за съвет за череша. Проблема се изразява в следното: Когато се образуват ма...

64 0

РАЗСТОЯНИЕ ЗА ЗАСАЖДАНЕ НА ОВОЩНИ ДЪРВЕТА ОТ СЪСЕДЕН ИМОТ

KZ: На такова разстояние, че короните на дърветата да не попадат в границите на съседния имот....

218 2

биорегистър

колеги имам писмо за потвръждаване,ако няма разминаванет трябва ли да се потвърди и как

66 0

Тест на почвата

Да ...!: През далечната 1996 година съм завършил почвознание в Ростовския държавен университет по с...

198 1