Съвет за покупка на трактор около 200 к.с.

• L
    Zraveite kolegi iskam da si zakupq traktor okolo 200 konq dai te mneniq i saveti kakav da e mersi predvaritelno. [:tractor:]
  • B
    kolega danchev ti kak1v problem ima6 kakva 4ast ti trqbva moga da pomogna s ne6to
  • D
    Същата работа е при нас,голямо чакане с месеци.
  • B
    kolega moga dati pomogna s 4astite dai ne6to po6ta ili mi pi6i v li4niq
  • Здравейте от Плевен.Аз имам Джон Диър и въпреки,че Мегетрон направиха нова база до града, въпроса с частите е много сериозен.За една нищо и никаква част чакам вече три месеца, въпреки, че моя модел се прави все още.Ако някой знае от къде да се снабдявам навреме с резервни части, моля да пише.
  • Nie imame dve ma6ini zakupeni ot BULAGRO servizat im e dobar,ne moje da se oplakvame ot tqh.Edinnsveno stava zabavqne s 4astite ako gi nqma v nali4nost.
  • Колеги да ви кажа както казва един колега в Германия няма значение от марката всички са еднакви и хубави важното е след това сервиза и части да има.Истината в България ,че нямаме свестни сервизи само лъжат и некомпетентни аз имам четира от известните марки трактори и на нито една марка сервиза не струва.
  • kolegi zanimavam se ot mnogo godini s tova vsi4ki traktori sa ednakvi dali MF DJoN. ILI FEN. NQMAT razlika samo 4e ako ste nabludatelni i sledite vsi4ko okolo tazi tema za tazi godina MF e s nai dobri pakazateli za ikonomiq barzina kachestvo i lesno obslojvane djona. skap golqm rashod feNda zabie6li mu ploga na 40 cm ne tr1gva de se vika :D
  • Uspeh
  • Mersi na vsi4ki koito se vkliu4ixa v temata obe6tavam 4e 6te vi darja v te4enie kakvo 6te stana vse pak s traktora [:tractor:]
  • B
    pram e kolegata Perlovec.nese rovi asi gledai proekta
  • P
    [:slap:] [:slap:] [:slap:] [:slap:] [:slap:] [:slap:] Извинявам се, че ще повторя писанието си, но по необясними за мен причини написаното вчера застана като пъво изказване по темата. Колега, след като имаш подписан проект по м 121, какво се чудиш тогава. Ако търсиш друга марка, ще си изгубиш договора с разплащателна. Според мен няма смисъл да търсиш друга марка. След като ще го вземеш на половин цена, няма нужда от коментар.
  • JCB 7230 - НОВО ПОКОЛЕНИЕ МАШИНИ, ПОТЪРСИ ПРОСПЕКТИ И РАЗГЛЕДАЙ
  • Колега, след като имаш подписан проект по м 121, какво се чудиш тогава. Ако търсиш друга марка, ще си изгубиш договора с разплащателна. Според мен няма смисъл да търсиш друга марка. След като ще го вземеш на половин цена, няма нужда от коментар.
  • N
    Мислех да не пиша по темата но момчето иска и моето мнение .Колега доволен съм от марката и дилъра на Ванто за региона на Ямбол той ми е най близо. Виж сега който ти каже че еди коя си марка е желязна и не се чупи лъже да го знаеш .Всички дават аварии в гаранция и извън гаранцията .Моя ТМ-190 е със всички екстри за модела,пълен ел.50км. активен преден мост и т.н.Аз си го карам късам го отработа НО и си го поддържам .Мисля че няма да сгрешиш със тая марка ти така и така си направил проекта за New Holland.Желая ти успех
  • B
    da kolega NIKI 70 ima new holand pitaigo nego dali e dovolen

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта