Вертикално земеделие

• П
    Здравейте, Търся информация за вертикално производство на салатки. Технология на производството,лампи за зреене и изобщо всичко по темата.В интернет сайтовете има много малко техническа информация.Ще Ви бъда много благодарен за помоща.
  • Л
    Аз имам малка орънжерия от тип аквапоника, което е единият от начините за вертикално производвсто. Разликата е че аз ползвам "DWP deep water culture" легла. Драсни ми един емайл [email protected] или дискорд airstyle#9815.
  • Е
    Търсили ли сте на английски? Може би с ключови думи "vertical farms technology" ще излезе повечко инфо.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Здравейте искам да започна прозводство на зеленчукови култури. Бих искала да ме насочите към коя култура от месец март искам да започна.

Зеленчукопроизводител: Съвсем свободно може да започнете с пипера, морковите, спанака и репичките. Не е късно за...

55 1

зелен лук

Irena: До първата деката на март се сее. Разстоянието между редовете да е към 25 см. Ще расте по-...

42 1

Пръскане на зеленчуци

Веселин: разбра ли каква е разликата, че ми стана интересно

368 1

Семена тикви за чоплене

Здравейте, от няколко години произвеждам тиквени семки - Дамски нокът. Добих някакъв опит...

220 0

Схема за пясъчен филтър

Здравейте колеги! Случайно някой да има схема за пясъчен филтър как да си направя за капко...

312 0