Пазар за лавандулово масло

• N
    Всеки момент очакваме включване.
  • Т
    Кой купува масло..дайте номер
    • B
      аз разсад купувам на 3 стотинки, ако има продавачи да си оставят телефоните
  • п
    Лавандулата в област Добрич през 2016 - 6 900дка , през 2019 - 72 000дка ...
    • Б
      Ще ядат бахура суров и още продължават да сеят.
    • P
      Продадено масло 65лв. Това е пазара тази година
    • T
      има частичен пазар от 50 - 60 лв. Говори се че новите договори ги правят на гарантирана 30 лв. ??? Някой запознат ли е ?
    • P
      Да има договор в пространството е едно, подписан е договор е съвсем друго. Договор за 30лв е самоубийство, гарантирана загуба. Няма такава себестойност и съответно такъв баламурник.
  • J
    24.10.2019 вече никой не купува масло. Иначе обявите за разсада си вървят. Косачки се продават на поразия. Интересно ми е колко ще са казаните догодина...
  • И
    Какво стана? Мълчание вече 10 дена?Големи търговци мълчат или купуват тайно дори и телефоните не си дигат, а как ни ухажваха преди две, три години,а особено като си продаваха разсада...
    • 0
      Какви търговци имаме ние??? Измамници, печелещи на гърба на работещите в този сектор. Дебелия с очилата - нагъл до безбожие, коментатор, навсякъде нареден из форумите, пропищяли десетки хора от него. Другия - квадратния, днес купува, утре не купува, преди да затвори телефона ти вика "богат ли да те прая е селянин"... това ли са ни търговците??? Тежко и горко на хората къде блъскат с мотиките да изкарат някой лев!
    • И
      Къде се изгуби новата Асоциация на лавандулопроизводителите учредена в Добрич? Защо не взема отношение и да обяви контакти с реални купувачи? Или който продал продал, а другите да си го ползват за маслени бани.
    • г
      От избори в Тошево не остана време за асоциацията, работата е - всеки да се спасява самостоятелно!!!
    • F
      То пък едни избори....куцо и сакато се взело насериозно и решило кмет да става...трагикомедия. А за асоциацията беше ясно още в началото,че е само едно чесане на езици!
  • W
    200лв. платени вчера за 3 кила.
    • P
      Виждал съм и цена 300лв но за 0,5кг.
    • A
      Колега, дай координати, ако обичаш.
    • Г
      всичко е верига,ще се жъне за 10лв/дка.Расада тази година ще се хвърли.Казана ще е 100лв.и то ако някой се усмили да вари.ще има масови фалити на производители и преработватели,и не само косачките ще се продават,но и дистелерии .Зная много хора с количества в мазата
    • N
      Така е, защото някои не могат да си начешат егото, не могат да се примирят с по-малка печалба от плануваната. Ако тези с многото декари не се осъзнаят У за тях няма да е много добре. Сяха хиляди декари, произведоха чорби пълни с тръни и си въобразяват, чее реализират всичката си каша дългосрочно. Някои от големите с хилядите, са ограничени по рождение, някои са просто изкуфели.
  • N
    Био-мио, за всичко се предлага минимална цена, търсят се балами, повечето ги ги нсмериха, за това чакаш. Както предлагането, така и търсенето расте. Този сценарий е подготвен с уговорка. Както се казва, няма да е все така във всяко отношение !
  • O
    Къде е включването? Купува се евентуално само био, от другото си имат предостатъчно количество. И аз чакам цена ама май вече чакам кой да го купи..... :(

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Новата Система за електронно управление.

proba: За коя "нова система" говориш? Ако е seu.dfz Тя се ползва вече половин година. --Защо е н...

107 1

Земята ми се ползва без мое знание

Лили: Здравейте, за да няма ощетени собственици като Вас, а в същото време земята ви да не пуст...

482 2

Бял равнец

Здравейте съфоромци! Може ли някой да ми каже кога е най точното време за косене на белия...

304 0

Шафран

Мариан: Питай на Хасан Тахиров

452 1