Пазар за лавандулово масло

• N
    Всеки момент очакваме включване.
  • И
    Какво стана? Мълчание вече 10 дена?Големи търговци мълчат или купуват тайно дори и телефоните не си дигат, а как ни ухажваха преди две, три години,а особено като си продаваха разсада...
  • W
    200лв. платени вчера за 3 кила.
    • P
      Виждал съм и цена 300лв но за 0,5кг.
    • A
      Колега, дай координати, ако обичаш.
  • N
    Био-мио, за всичко се предлага минимална цена, търсят се балами, повечето ги ги нсмериха, за това чакаш. Както предлагането, така и търсенето расте. Този сценарий е подготвен с уговорка. Както се казва, няма да е все така във всяко отношение !
  • O
    Къде е включването? Купува се евентуално само био, от другото си имат предостатъчно количество. И аз чакам цена ама май вече чакам кой да го купи..... :(

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Новата Система за електронно управление.

Защо е нужно да се ходи в регионалните служби на ДФЗ, за да се потвърди регистрацията в но...

38 0

Земята ми се ползва без мое знание

Лили: Здравейте, за да няма ощетени собственици като Вас, а в същото време земята ви да не пуст...

296 0

Бял равнец

Здравейте съфоромци! Може ли някой да ми каже кога е най точното време за косене на белия...

271 0

Шафран

Мариан: Питай на Хасан Тахиров

406 0