Плащане за протеинови култури СПК

• I
    Колеги имате ли информация относно плащане по тази схема? Според индикативен график до 30.04.2019 обаче засега мълчание няма още заповед за ставки и нищо не се коментира.
  • М
    Няма да има скоро, сега докато се нанесе новия министър ще изпролетим. Няма да плащат скоро
  • H
    Няма плащане Що така
  • N
    Аз нямам все още
  • Z
    Nqkoi ima li prevod
  • T
    И аз мисля, че в понеделник ще ги платят щом в петък излезе ставката. 13,54 на декар тоа не е ли подигравка в сравнение с първата година-29лв. Ама нали и ножа в тях и хляба в тях, ще си праят каквото искат.
  • A
    Има заповед от 09.05.парите сигурно в понеделник
  • Z
    Koga ste platqt proteinovite,pak lazat.nqkoi da ima info.
  • I
    Колеги по информация от ДФЗ до края на седмица ще има плащане.Лека и спорна работа
  • 4
    График има но не се спазва
  • Р
    Миналата година заповедта излезе на 11.05. Дано до петък да се чуе нещо. Иначе срокът от индикативния график отдавна мина.
  • в
    Хаиде колеги никои ли незнае нищо Срока беше 30 април Колко още трябва да чакаме
  • Т
    Стачка
  • с
    Нечакаите скоро както казаха от фонда срока е 30 юни инфо преди няколко дни Имали много работа

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

109 0

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

198 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

285 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

327 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

249 0