Избор на трактор ЛС, Ню Холанд или Кейс

• P
    Здравейте. Дилемата е такава дали да взема LS Plus 90 втора употреба за 23-25000 или Case/New Holland турска зглобка (jx110/TD110D) втора употреба на цена 32-34000. Като часове всички са горе долу идентични. Някой запознат с тях да даде мнение за първи път се насочвам към ниския клас, но този път гледам да мина по тънко с парите. Трактора ще пръска, сее пролетници и валира. Благодаря.
  • P
    Колега трактора е вече на 500 м. ч. Много съм доволен от разхода на гориво икономичен е доста. Пък какво съм купил за 54000 лв. Нова машина едва ли си мисля, че съм взел най-доброто ама нали знаеш всеки скача според тоягата.
    • V
      дай си телефона да те питам нещо за трактора
  • Y
    Само да те светна колега, че това дето си го купил не е Ню Холанд и няма нищо общо с него, като изключим надписа на капаците. Това ще го разбереш малко по-късно. Двигателя е Тумосан.
  • P
    Мерси ще пропусна. Само електроника по ми е добре редова помпа и по малко копчелаци. Като светне нещо после боли глава.
  • к
    кубота си вземи
  • P
    Късно е купих new holland td100d обаче реших да е нов. Внесените от турция много са изстрадали на 2000 часа всичко по тях е леш.
  • G
    Цена практичност качество мисля че ls
  • P
    Натиснете на реплика незнам защо ми я изтрива.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Внос на техника от чужбина

Колеги, моля за помощ. Договорил съм си от Полша един комбайн за бране на арония, касис, ш...

78 0

Проблем с Косачка

Здравейте,купих си една ръчна косачка много стара с проблем в двигателя.Сложихме му нов дв...

24 0

Gardenia или Ruris

Здравейте, колеги! Предстои ми да купувам фреза, но се колебая между две марки - Gardenia...

40 0

Мотофреза Raider или Gardenia

Здравейте, Мисля да купя мотофреза за дворчето на село, но нямам идея кои са добри и кои...

146 0

Роторна брана Lely

Колко масло събира в редуктора роторна брана Lely, колеги?

18 0