Избор на трактор ЛС, Ню Холанд или Кейс

• P
    Здравейте. Дилемата е такава дали да взема LS Plus 90 втора употреба за 23-25000 или Case/New Holland турска зглобка (jx110/TD110D) втора употреба на цена 32-34000. Като часове всички са горе долу идентични. Някой запознат с тях да даде мнение за първи път се насочвам към ниския клас, но този път гледам да мина по тънко с парите. Трактора ще пръска, сее пролетници и валира. Благодаря.
  • P
    Колега трактора е вече на 500 м. ч. Много съм доволен от разхода на гориво икономичен е доста. Пък какво съм купил за 54000 лв. Нова машина едва ли си мисля, че съм взел най-доброто ама нали знаеш всеки скача според тоягата.
    • V
      дай си телефона да те питам нещо за трактора
  • Y
    Само да те светна колега, че това дето си го купил не е Ню Холанд и няма нищо общо с него, като изключим надписа на капаците. Това ще го разбереш малко по-късно. Двигателя е Тумосан.
  • P
    Мерси ще пропусна. Само електроника по ми е добре редова помпа и по малко копчелаци. Като светне нещо после боли глава.
  • к
    кубота си вземи
  • P
    Късно е купих new holland td100d обаче реших да е нов. Внесените от турция много са изстрадали на 2000 часа всичко по тях е леш.
  • G
    Цена практичност качество мисля че ls
  • P
    Натиснете на реплика незнам защо ми я изтрива.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Избор на универсален трактор

Здравейте кои от между John Deer 6120M и 6135M да ми препоръчате за универсален трактор ка...

28 0

Къде мога да продавам крепежни елемнти за плугове сеялки и т.н. съшо метчици, плашки , стругарски ножове.

Къде мога да продавам крепежни елемнти, метчици, плашки , стругарски ножове.

72 0

Търся ГНП за комбайн

Търся ГНП за комбайн Нива СК5 М1. Звънях в много складове, но предлагат само за по старите...

46 0

ЕЛ вдигане на навеса и сламопресата

пресата я въртя с беларус та когато вдига коша за изхвърляне на баллата е мн трудоемко, та...

24 0