Къде пласирате вълна и на каква цена?

• K
    Към колегите овцевъди,къде си пласирате вълната и на каква цена.Защото тук в Силистренско се получава един парадокс получената вълна не покрива разхода за стригане. [:slap:] [podkup]
  • V
    не е подигравка а наебавка е све-ли нали 1овца излиза 2лвот вълната ебаси наебаването
  • S
    ne gledam ovce za sega no tova e podigravka s nas [gun]
  • Z
    Вълната се изкупува в село Долно Сахрене!Цените започват от 1.20 за кг според качеството!За повече информация 0886190059 ! Успех колеги........
  • C
    izkupuvat q v gr.Sliven
  • V
    аз ги стрижа лично и я подарявам на мангалите по 50ст
  • M
    И при мен нещата са така с тази разлика че сам си стрижа, иначе имам вълна от 3 године вече.
  • K
    Аз понеже съм си плащал за стригането.А къде отива вълната имаме ли все още прерабтващи фирми
  • C
    навсякъде е така, с нея не си на печалба но пък мисли от към хуманната страна на въпроса,ще оставиш животното с вълна защото ще си на загуба ли?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Денимис

Здр.май тази година Денимис за животновъдите няма да има забравихани.Някой да е чул нещо

57 0

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

259 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

300 0

Овце без мляко

милен: овцете ти имат хипогликемия преди раждането.Увеличи концентрирания фураж 10 дни преди ражд...

394 1