мярка 4.1.2 за малки стопанства до 50 000 лева

• D
    Здравейте, Да това е подмярка и се отваря тази година .. сумата е до 50 000 лева. Искам да си закупя трактор, знам че за тази цена няма кой знай какви възможности,, но все пак може да се измисли нещо. Така харесах си един трактор за около 54 хиляди лева. Когато се обадих по телефона за цена момчето ми каза че се занимава с европроекти и че тези трактори са били регистрирани в ДФЗ. Цените били завишени с 20% за европроекти... и нямало как да стане.. Сега въпроса ми е, не мога ли аз да се договоря с някой продавач за НОВ трактор за цената и т.н. от ДФЗ ли трябва да ме насочват от къде какъв трактор да си взема? И въпроса с ДДС-то как седи? аз не искам ДДС,но не искам и да плащам...
  • Р
    Благодаря
  • а
    Понеже не ми разрешават да постна линка информацията е на МЗХГ - Програма за развитие на селските райони - информация за кандидатстване - Проект на Насоки за кандидатстване по процедура чрез подбор на проектни предложения по подмярка 4.1.2
  • Р
    Може ли да споделиш линка където си го прочел
  • А
    На страницата на МЗХГ е качен проект на насоки. Може би към края на юли ще я отворят.
  • Р
    И аз това питам кога
  • Y
    Здравей, дали разбра кога ще я отварят тази програма, че не мога да намеря инфо.
  • M
    заеми от 6 000 лв. до 500 000 лв без обезпечение бързо одобрение в рамките на 24-48 часа 3% лихва годишно заеми за бизнес, инвестиции и лична употреба моля попълнете информацията по-долу име: заета сума: продължителност на кредита: имейл: 2324company@gmail.com Viber: +16316333962
  • R
    Кога ще я отворят тази програма
  • T
    Обадете се на някой от телефоните на Техно Груп-М. Там има решение на поставеният въпрос.
  • T
    ИНДИКАТИВНА ГОДИШНА РАБОТНА ПРОГРАМА ПРОГРАМА ЗА РАЗВИТИЕ НА СЕЛСКИТЕ РАЙОНИ ЗА ПЕРИОДА 2014-2020 Г. 2018 ГОДИНА. Подмярка 4.1.2. "Инвестиции в земеделски стопанства по Тематична подпрограма за развитие на малки стопанства. Дата на обявяване на процедурата - Април 2018 г..Краен срок за подаване на проектни предложения - Юли 2018 г. Аз не съм проверявал, но това е обявено в МЗХ - Програми за развитие на селсксите райони. Ако някой се интересува, да провери и да напише какво е станало.
  • А
    Отеорена е????? Чуваш ли се какви глупости говориш?
  • T
    Отворена е 4.2.1. до 12 500 Евро.
  • А
    Ще отварвт ли въобще тази година?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

668 1

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

572 0

Относно подмярка 6.1(млад фермер)

fermer123: Здравейте, Относно подмярка 6.1(млад фермер), някой знае ли как мога да разбера дали всич...

519 2

Мярка 9

За подпомагане могат да кандидатстват признати групи и организации на производителите, кои...

617 0

ЕС трябва да реши дали ще подкрея семейните ферми или индустриалното земеделие, смятат анализатори

Готвеното от Брюксел ограничаване на финансирането за големите ферми ще влоши още повече н...

787 0