8

Не разбирам още толкова много по пчеларството и

Accord: Започни с изучаване на правопис...

147 1
B

Прибирайте пчелите! Започват масово пръскане срещу комари поради нодуларен дерматит

didoiluba: http://www.fermer.bg/%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D1%87%D0%B5%D...

87645 1
R

Споделете техники за направата на сушилня за пчелен прашец

Здравейте колеги някои може ли да ми помогне с изработката на сушиля за пчелен прашец мер...

2432 0
D

Как се боядисват нови кошери?

bilkobegins: Бои на водна основа за нови кошери. Малко поразредени с вода. На две ръце, без полагане на...

8003 9
P

Съвети за пчеларство

Живко Маринов: По НПП искат свиделство за съдимост

4964 5
C

Нозаметоза по пчелите

Здравейте можете ли да ми кажете как да се справя със Нозаметозата по пчелите- истински би...

3446 0
A

Отглеждане на пчели

Колеги от две години се занимавам с пчели. Много се запалих с тези пчели.Имам 5 кошера и...

2053 0
E

Какви многогодишни медоносни растения бихте ми препоръчали?

hristina55: Аз бих ти препоръчала акация, липа и медно дърво.

15564 7
G

Лястовици ловят пчелите ми

izhel: Това, което споделяте е интересно. За пръв път чувам лястовици да се хранят с пчели. По пр...

6051 12
M

Пчелин на общинска земя

Добър ден. Има ли някой колега ,който да знае как стой въпроса с чл.11 от ЗП. Интересува...

2189 0
D

Споделете начини и съвети как да преместя кошер?!?

Ianev: Браво! Радвам се че си се оправил, другия път попитай преди да предприемеш каквото и да би...

8871 4
B

Съвети относно лекуване на пчелни семейства след варовито или каменно пило

Орхан: Пробвах с йод но след 20 дена се появи пак,имам 3 семейства засегнати,

20724 6
D

Как да се преборя с вароатозата при пчелите?

Ianev: Аз съм го ползвал. Взех го от Добрич миналата година но третирах с него есен защото активн...

21369 22
D

Договор с ветеринарен лекар?

danit: Да , точно така , след като поразпитах , намерих друг доктор и сключих с него договор , за...

2935 5
D

Как е най-добре да се превозят отвотките?

villa21: Пчелни Отводки 5 рамки 100 лв. 0895014603 Област Варна,Община Дългопол, Село Рояк.

2587 3