I

Споделете съвети с какви култури да стартирам в земеделието?

businessplan: Не мога да разбера обаче защо искаш да е целогодишно?! По принцип земеделието си е сезонна...

3832 5
R
3071 4
M

Информация относно култивирана шипка, ПРСР, субсидии

verapetkantchin: Здравейте, ние имаме насаждение 7 дка култивирана шипка Пловдив 1, засадено през 2013 г. З...

3285 2
D

Дизайн срещу конкуренцията

Здравейте, казвам се Даниел Силвестров и съм графичен дизайнер, който завършва специалнос...

111 0
S

Споделете информация относно пазара на заешко месо

nedelchev7: Ако предоставите необходимите придружаващи документи за зайците, няма проблем да ви издад...

2803 1
S

Споделене мнения и препоръки относно закупуване на стопанство

ghost: Има доста информация, която трябва да се знае, за да се отговори на въпроса Ви. По въп...

2066 7
A

Бизнес с цех за шивачество !

Eupro: Здравей, колега, можеш да ми пишеш на лично. В момента точно тече схема за закупуване на...

86 3
N

Изисквания за кандидатстване по Пчеларски програми

Kasapov: И аз съм в същото положение като вас, имам 30 кошера и не знам какво да направя...

11787 2
K

Къде в София мога да изкарам курс за фермери?

KVALIFIKATOR.BG: Аз съм супер доволен че преминах при тези www.kvalifikator.bg даже дистанционна форма имат...

4212 3
A

По коя мярка да кандидатствам за зарибяване на водоем и бунгала?

fil87: Разликата е същата и като при неземеделски производители

2749 8
K

Изисква ли се регистрация като ЗП от лицата кандидатстващи по схемата за дребни стопани?

animacya: § 43. В чл. 41 се правят следните изменения и допълнения: Добре калега! Ами ако приемем,...

14954 25
S

ПРСР 2015-2020 - Изчисление на стандартен производствен обем

PrediiSled: За гъбите - минимум 160 квадрата Добре де, аз гледам тая таблица за пореден път, и вс...

4465 7
G

Изисквания за Млад фермер 2015-2020

Мимето: Здравейте! Кандидатствам по подметка 6.1. Млад фермер но обмислям да замина на работа в чу...

1432293 1099
D

Експерти по лозарската програма. Съвет за консултант

winehouse: здравей,имам въпрос:Имота води ли се лозе в регистрите на ИАЛВ(предишния собственик регис...

2274 3
E

Каква едногодишна култура бихте ми препоръчали?

ivodaskala: Ами щом ще дигаш и кошери ето ти и медоносни растения: http://www.fermer.bg/%D0%BA%D0%B...

7004 3