Изисквания за Млад фермер 2015-2020

• G
    колеги от скоро се занимавам с това имам 20 декара който съм взел под аренда искам много да кандидатсвам за млад фермер но незнам какви са условията.Много искам да се занимавам с това и бихте ли ми дали съвет.
  • М
    Здравейте! Кандидатствам по подметка 6.1. Млад фермер но обмислям да замина на работа в чужбина за няколко месеца. Някой може ли да ми каже със сигурност дали няма да има проблем за програмата тъй като очаквам одобрение по 6.1.
  • П
    Здравейте и честита нова година! Имам въпрос свързан с мярка 6.1. А именно- два от имотите ми са закупени посредством пълномощник, тъй като в дните на сделките бях командирован извън града от моя работодател. Възможно ли е този пълномощник да бъде сметнат за втори управител на земеделското стопанство, при положение, че пълномощното му дава право само да ме представлява на сделките? Благодаря предварително за информацията!
  • И
    Пълно затъмнение няма инфо за второ класиране. Наистина ако някой има информация да споделя
  • ф
    Колеги какъв е ранкинга някои има ли информация ?
  • C
    Здравейте таз годишния прием с най малко точки какъв е всъщност?Или знаете ли колко е минимума за одобрение?Гледам 1те са с 70т.И защо по дяволите в ИСУН ПРОЕКТА СЕДИ НА ФАЗА разглеждане а в фонд Земеделие има класиране?
  • Ф
    Не, няма да има. Бюджета свърши с този прием.
  • W
    Здравейте колеги, искам да попитам ще има ли прием следващата година?На 20 години съм, имам 30 кошера с пчели, занимавам се с тях от 10 годишен заедно с дядо ми. Имам желание да си увелича стопанството си. Разбрах, че се подпомагат млади фермери по мярка 6.1. Всички изисквания съм прочел, наясно съм с ангажиментите, с които трябва да се нагърбя. Разбрах за това подпомагане на скоро и въпроса ми е ще има ли прием на документи следващата година 2019. И без тази помощ ще действам по плана си, но би ми помогнала много. Благодаря!
  • Споко,нали сега правиш три месеца,може би всеки момент.
  • K
    От РА за второ плащане.иначе миналата година бе от тех. ОтделСкъсаха ме от проверки но пари няма а срока си мина какво фа ви кажа долна работа е тази програма много ме е яд че кандидатсвах за тази мярка.
  • От РА за второ плащане.иначе миналата година бе от тех. Отдел
  • K
    При мен беше в петък, поне три месеца чакане минимум Колега РРА ли ти правиха проверката или технически инспекторат на фондаРРа ми правиха доста обстойна проверка беше.
  • H
    При мен беше в петък, поне три месеца чакане минимум Колега РРА ли ти правиха проверката или технически инспекторат на фонда
  • K
    При мен беше в петък, поне три месеца чакане минимумНяма такова нещо при мен минаха вече но резултат никакъв.
  • При мен беше в петък, поне три месеца чакане минимум
  • K
    здравейте колеги,имали някой проверка на место за изпълнение по бизнес план и дълготрайна инвестиция ,във връзка със заявките за втроро плащане по мярка 6.1 от РРА БЛАГОЕВГРАД,предварително брагодаря за вашата информация Да аз заявката ми е от 22.02.2018 минаха ми на проверка на 29.02.2018 всичко мина ок но пари няма по сметката.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

24792 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1577975 4207

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3572 3

Въпрос относно пазар за гъби печурки?

adriana: Вариантът е да започнеш с толкова, колкото можеш да реализираш

379311 3

Мярка 6.3 - според вас колко точки ще събера и ще мога ли да кандидатствам?

colonago: Здравей те.Интересувам се от мярка 6.3.Може ли да ми кажете колко точки ще събера и ще мог...

4682 2