V

Има ли пазар на синя слива колеги?

gradinar: Ще му пиша в понеделник.

3873 6
G

лечшник засаждане

timght: Здравейте, за да не отварям нова тема ще попитам тук.Късно ли ще е тепърва да се изкорени...

1560 5
A

Съвети за ашладисване на асми

semela: ами има тънкости трябва да ги знаеш и няма сто процента гаранция че ще станат.ако си на по...

3852 5
E

Как се казва това растение

enziklopedia: Phytolacca americana Правилно,това е растението

2039 5
T

Пазар за лешници

tihomir1989: До колкото съм чел из нета, разбрах че долу-горе с черупката вървят 4-5 лева, а без черупк...

7617 5
I

Овощен разсадник в Западна България

ivkataa: Още веднъж благодаря!

5750 5
S

Помогнете - нападнати млади сливови дръвчета от малък белвинояд

slls: На следващата година не се ли появи пак черна златка.При мен вече проблема е трета годин...

1494 5
S

Кое е дървото от снимката

stnast: Много благодаря. и нашите съмнения бяха за райска ябълка, но понеже никога не сме имали и...

2302 5
P

Колеги имам няколко въпроса относно създаване на градина в старозагорско

Hrristo89: Здравейте, аз също искам да се хвана с отглеждане на орехи. Първо бях решил за 10 дка. сег...

1192 5
D

Смокиня - съществуват ли плантации в България?

proba: А пък аз знам, че от банани и кокосови орехи много се печели! Даже пазар ти гарантирам на...

3590 5
M

Сини сливи. Проблем с млади дръвчета. Дайте съвет!

Tancata81: Здравейте колеги,ако мога да споделя и мойте виждания относно проблема на колегата.Така на...

9319 5
S

Кога да мулчирам сливова градина, колеги?

velimirdonchev: Контрол на почвената ерозия Чл. 36. (1) При управление на агроекологичните дейности по н...

2069 5
D

Документи за продажба на лешникови ядки

velimirdonchev: Има предвид когато вече препродавам изчистените ядки само протокола(и евентуално фактурата...

1656 5
H

Машинки за гонене на птици от лозя

lioni: извинявам се, не се уточних. имах предвид да се завържат дискове по лозите, така че да...

2374 5