K

Помогнете да намеря подходящо черно фолио за ягоди!

Fredi: Един добър филм за ягоди - 2 цвята: черно дъно, бял топ или сребро. Много добър - кафяво...

2439 2
B

Моля за съвет, как мога да засея ягоди в буре?

tih4o85: Леле падна ми шапката

11636 2
A

интересно как се получава двойна реколта от ягоди и юни и септември?

hrisiberk: След първата реколта ги косиш веднага и ще имаш и втора реколта при добро отглеждане.

3781 2
B

ягоди

topcroc: kakva e cenata na koen4e trebvat mi 200-300

270 1
S

От къде мога да намеря разсад ягоди сорт Редгаундлед ?

AHMI7887: ИМА ПРИЯТЕЛ КОИТО ГЛЕДА МНОГО НО ТОЗИ СОРТ НЕ ЗНАМ-ОТ НЕГО ВЗЕМАХ ЦЕЛОГОДИШЕН СОРТ.

2432 1
B

Започване на собствен бизнес с ягоди, малини, къпини, боровинки, касис...

[email protected]: Станете член на Асоциацията на малинопроизводителите и ягодоплодните

4819 1
B

отглеждане на култивирана шипка Пловдив 1

steliyana: Здравейте. Аз нямам отговор на вашия въпрос, но имам въпрос към вас. В друга тема казвате,...

4301 1
L

Моля за съвет относно насъждения малини

velimirdonchev: Малините се отглеждат в насаждения, в не в насъждения! Ако садиш есента около 150 кг пр...

2257 1
X

Какви са субсидиите за малини и капини??

Здравейте някой можели да каже какви са субсидиите за малини и капини??

333 0
B

продавам ягоди реколта 2013

Земеделски производител предлага ягоди реколта 2013 -месеци май-юни сортове хъни и полка и...

36 0
D

Торене на малини през Февруари-Март

ЗДРАВЕЙТЕ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ С КАКЪВ ТОР ТРЯБВА ДА СЕ ТОРЯТ МАЛИНОВИТЕ НАСАЖДЕНИЯ ПРЕЗ ФЕВРУ...

2851 0
B

ягоди реколта 2015 г

Земеделски производител предлага ягоди реколта 2015 -цена по договаряне тел:0896783431 : 0...

147 0

Измама с разсад ягоди

Здравейте, не знам дали това е мястото, но целя да предпазя колеги, които възнамеряват д...

2097 0
D

ПРЪСКАНЕ

Пръскане на малини.Кога и с какви препарати .

285 0
B

култивирана боровинка добрата подготовка залог за високи добиви

Борови кори и боров чипс за в основата за подготовка на почвата за ефективно отглеждане на...

149 0