интересно как се получава двойна реколта от ягоди и юни и септември?

• A
    садих,разсаждах и тн.е.....и тези мон блант и други ягоди---ама родиха само през юни,а септември само тези монт блант!!!как се отглеждат ягоди--така,че да се получи и през юни да родят и през септември!!!!!На мене нещо не ми се получи????????Иначе редовно са поливани и тн.е... и пуснаха ластари,които вкорених и после разсадих...и всичко е ОК ама само листа и шума--плад няма???????????????????????
  • H
    След първата реколта ги косиш веднага и ще имаш и втора реколта при добро отглеждане.
  • A
    ако я разуча технологията--поне догодина да бера две реколти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Иначе с череши и др....нищо нестава...............искат да са изорани и тн.е....... и то повече разход става отколкото приход!!!!!!!!!!!!!!!Ягодите обичат магнезии-----четох някъде и с това ги торих!!!!!!!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Измама с разсад ягоди

Здравейте, не знам дали това е мястото, но целя да предпазя колеги, които възнамеряват д...

1476 0

Изграждане на напоителна система за нива без ток

docata: Наистина ли няма кой да вземе отношение?

475 2

Започване на собствен бизнес с ягоди, малини, къпини, боровинки, касис...

[email protected]: Станете член на Асоциацията на малинопроизводителите и ягодоплодните

4069 1

От къде да намеря качествен разсад за малини и къпини?

dimitrinatodorova: И аз се интересувам от къпини без бодли

10279 8

Кога могат да се пръскат малините със Стомп нов?

abris1vr: И аз питам същото. Никой ли не го е правил?

2644 3