R

Настройване на сеялка СЗУ за сеитба на боб

velimirdonchev: Купи си елексир- нов сорт разработка на института по 4,10 мисля ,килото! Увира не увира...

5207 6
I

Някой може ли да каже каква сеялка е това?

ivanov62: Ами колега снимай я цялата да се види на снимката, така почти нищо не се вижда, освен че е...

1168 1
I

tarsq 6tipki za stara razsada4na sealka

spe6no tarsq 6tipki za razsada4na sealka.skoro q vzeh i q stegnah no se okaza 4e mnogo tru...

1067 0
R

От къде мога да купя сеялка саксония?

perlovec: Обади ми се по телефона.Един колега имаше, но не я използва. Ако мисли да я продава, ще те...

1798 1
M

Комбинации на руска сеялка СУПН

stefan4087: Значи има изискване за захранващия маркуч на изхода от трактора.Ако вътрешния диаметър е...

9233 26
R

Съвет за сеене на боб със СЗУ

Kir4o_78: сеялсьм с сзуто какволине боб,грах,люцерна,тревни смески,фии и др.но и качвах анкарните бо...

4071 6
C

Моля да получа информация за сеялките Ozdoken

Cvetan73: Да,благодаря за снимката и съвета,който ми дадохте!Тази която искам да закупя е с торовнас...

1817 3
B

Избор на редова сеялка между KURT и SONMEZLER

zeamays: колега виждал ли синовия модел на Ямболската или просто коментираш без да си се я видял? Н...

14180 18
P

колесар за сеялка УПС-6

Marin:

1757 7
C

кажете нещо за агромастер сеялки за пролетници

lubi72: Къде мога да намеря дискове за царевица и слънчоглед за сеялка Агромастер с карданчета?Инт...

3491 9
I

търся кош от житна сеялка СЗУ или друга

Здравейте, търся кош от сеялка за слята повърхност - СЗУ или друга. Трябва ми да го сложа...

1047 0
S

предпочитани сеялки за слънчоглед

stan4o_8707: благодаря ви колеги за размислите но вече реших и взех бекера направих каквото мислех за д...

1601 5
R

ПРЕЦИЗНА МЕХАНИЧНА СЕЯЛКА

RumenPenev: Ето подробно за сеялката:

23 4
A

Каква сеялка ми трябва за слънчоглед?

todor: аз имам саксония е нема как да сее и слънчоглед за дръгите става люцерни и тем подобни,з...

12898 63