F

Въпрос за дискова брана за малогабаритен трактор

Здравейте,колеги!Имам трактор 19 к.с. който тежи 1020 кг. и искам да му всема дискова бран...

744 0
P

Дискова брана Паллада 3200

nn: В нашето стопанство работим с такава брана, 4 метрова. Браната има много недостатъци. Ос...

1294 1
D

Съвет за избор на култиватор

Ohluv88: Колега,само не купувай от Раломекс-Завет.Криви са,не работят равномерно.

1576 1
N

Кюстендил, механизирана обработка на почвата, оран

Добър ден колеги, Търся услуги за оран на овоща градина във район на Кюстендил Благодар...

39 0
H

Каква е тази дискова брана???

hhriskov: Мерси колега,за жалост човека е я продал за 1600 лева.

2425 2
S

странична фреза

Колеги, помагайте.Търся втора употреба странична навесна фреза с работна ширина най-много...

51 0
S

Купувам странична фреза

Търся да закупя втора употреба странична навесна фреза с работна ширина най-много до 1,2 м...

70 0
G

Има ли някой ползвал подобен плуг?

velimirdonchev: Нали разбирате ,че за да работи плуга трябва да работи забит напълно ? При руските плугове...

2623 5
R

Трябва ми мнение за техника

Ohluv88: колега,защо избра Тумосан.Колко по добри машини и техники има.Помисли хубаво.Не всеки ден...

2565 6
G

Помощ при настройка на плуг.

yordanlesikov: Колега, фирмата, която ти го продаде (най-вероятно Анимекс) трябваше да ти го пусне в експ...

3296 3
F

Мотофреза GARDENIA MEGA TOOLS 500B-3A Проблем при запалване

Тезджан: Здр. Имам проблем с фреза гардения докато запализ гърми киха от ауспуха излиза огън от как...

65614 26
M

Прекопаване на зеленчуци с машина.

Стоянов: Мотофрезата ще ти свърши отлична работа. Един приятел си купи румънска такава - RURIS с до...

183 1
S

Проблем с фреза ZS500B-2. Не пали

Илиян: Имам проблем с паленето

18500 7
P

Споделете мнения за читав плуг Ovlac?

peshety: защо ми е изтрит коментара?

1810 1
P

Искам да ви попитам какъв плуг да си купя-с цели дъски или решетъчен вариант?

peshety: а какво ви е мнението за плуг Ovlac с ресиорна защита

2533 6