B

Съвет при избор на плуг за трактор Belarus 952.3

Колеги какъв плуг 3*35 да избера за Belarus 952.3? Колебая се межди Aydin(турски) и Akpil(...

1478 0
B

Съвет за плуг за трактор Kubota - 26 к.с.

Kolyo: 3х25... никакъв шанс. Нямаш нужната маса. То зависи и от почвата де ама все пак 3х20 може...

5528 6
Z

Дайте съвет каква фреза да си купя за трактор Zetor 6911

Monk: Колега вземай японска фреза и не се чуди успех във избора

1437 1
H

Съвет при закупуване на фреза!

lemmark: http://www.agrotehnika.bg/catalog/texas-texas-p-91.html tazi

1594 2
B

Навесен култиватор с чупещо се шарнирно 3 точково закачване - споделете мнения!

baraban4oskt: Всичко опира до $ колега.Най-вероятно ще е някоя турка... МатерМак-а са доста скъпи - и им...

1444 2
K

Съвет при избор на плуг за трактор Zetor 12111

ttodorov77: Колега без да правя реклама само мога да ти кажа че едва ли има по подходящ за теб от турс...

2047 3
M

Въпрос относно окопен култиватор

mitko69: Колегата позна, че става - заменят се едностранните лапи с универсални /лястовици/, и став...

1770 4
A

Резервни части за плуг - помогнете с информация

galatina: потърси в нета ф-ма шалом сливен,успех

1446 1
A

Култиватор за слята обработка - имам въпрос колеги

firediesel: И аз мисля да слагам валяци но така че да мога да ги сменям с браните в зависимост от това...

3447 6
S

Плугове MASS и лемежи за тях - мнения и препоръки!

inrroteh: Перник Извършваме и ремонт на плугове.

3397 4
A

Коментирайте - X или V-образна дискова брана!?!

djeki91: Колеги коя от двата типа е по добра за работа в овощна градина? V образната е добра н...

2097 1
H

Какъв плуг да избера за трактор Т 150 к.с. с кразов двигател?

kavarn: Otli4no, Tova e dobra ideq.Kupi si obruhtatelen ot Zavet 4etvorka i hte ostaneh dovolen

1643 3
S

Трактор Pasquali - от къде да купя прикачен инвентар за нестандартна навесна система ?

Hristov11: Мой приятел има такъв трактор втора употреба.Купи си доста допълнителни неща от това момче...

2951 2
A

Трактор Т 40АН - каква дискова брана да избера?

kograman: По тежката взимай.не е толкова от значение как се прикачва към трактора.

1392 1