Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

580 1
V

Турся плуг за ЮМЗ 2х35

Здравейте колеги, От доста време търся в интернет плуг 2х35 за моята машинка, но не намир...

193 0
K

Споделяне на опит, мнения и препоръки относно закупуване на фреза

Vankata12: Аз си взех за 1070 лева мотофреза RURIS. В комплекта има метални колела и плуг. Използвам...

7191 4
S

Проблем с дисковата ми брана

krumtenev: Неправилно настроената дискова брана дърпа настрана. Най-честата грешка- теглича не е изне...

18608 73
P

Дайте мнения за марки и модели мулчери

gavril: Работя с GKK на GEO с чукове,справя се с клони до 5-6см,удобен заради капака за почис...

4389 8
A

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

2743 0
M

Прекопаване на зеленчуци с машина.

Стоянов: Мотофрезата ще ти свърши отлична работа. Един приятел си купи румънска такава - RURIS с до...

182 1

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

681 1

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

Антон Звезданов: Благодаря за съвета!:)

765 2

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

5947 1
M

Избор на плуг

bekama89: Ем точно това ти казвам то ако ще и 40 коня да е трактора ако му идва голям плуга тои ще...

7197 10
A

настройка на обръщателен плуг

ivo__2: Нагласяш захвата на първото тяло и в двете посоки да е еднакъв вероятно е с винт изместван...

5301 1
K

Съвет за плуг за Болгар ТК 82

kris195: мерси много за информацията

2270 8
G

Мнения за дискова брана Rolmako

Щерю Стоянов: Х-образна брана 1.50м на скайтрак имате ли мнения?

7977 7
Z

Настройка на плуг - съвети ?!

human0id: всъщност проблема е такъв , че както и да въртя квото и да правя или предното са забива ил...

50094 25