T

Запитване относно актуални цени на животни

stani87: 5,50-6,50 лв. живо тегло кои са тези които ги взимат на 5,50 -6.50 при нас вав ямбол повеч...

3020 8
B

Ще има ли добър пазар за картофи през 2014 година?

ivanfena: А цената как е от 0,20 ст до 0,40 ст. разликата е огромна.А по магазините 0.60 ст-0,80 ст...

3549 4
G

От къде да купя Mлекомат. Споделете какви разрешителни са нужни и как вървят цените?

gang_starr_: А има едно изискване в това дето колежката пратила, там за автоматичната система за почист...

2040 4
I

Засаждане на череши - колеги, дайте съвет относно сортове, количество и цени!

ciamaritima: От моя скромен опит с черешите мога да ви кажа,че всяка година е различна за това и добива...

12516 3
C

Актуална цена на слънчогледа зима 2013/2014 !

stan288: За Добрич регион има 650 лв на тон

3750 9
S

Предложете ми марка и модел GPS, с който мога лесно да очетая парцелите си

peshev: аз ползвам от една година garmin gpsmap 62 доста съм доволен а от днес вече ползвам и услу...

1408 4
I

Знае ли някой цените на трактори TYM?

alexagro: колега ,използвай [email protected] Там ще получиш най-точна информация за TYM 10...

3044 5
Z

Семена за пъпеши Конкурент - от къде да купя?

ЗП: Защо никъде не мога да открия семена от пъпеш Конкурент ?

10555 6
T

Кога се сее тритикале и от къде да намеря семе за разсад?

Plamski: Много здраве на този човек.... Сеем тритикале от няколко години и до сега не съм чувал за...

2547 5
C

Каква е актуалната цена на царевица в момента?

каква е цената на царевицата в момента за регион Добрич

2136 0
G

Регистрация на ЗП за отглеждане на коприва, пазар, изкупни цени

proba: Къде се изкупува? Де и е пазара, като листа и стръкове? Нищо не намирам в Нета... Хеле...

29696 13
B

Съвети за отглеждане на добитък спрямо цени и пазари

bobbi_Mk: А мога ли да попитам как стои въпросът със прасетата... Има ли четящи форума свинари, коит...

8629 13
S

Къде могат да бъдат закупени кокошки носачки?

volovar: http://www.zora-donchevobg.com/ до Добрич е.

7637 3
G

Цени на мляко зима 2013

GOOD: 0,73 стара загора сърнево----някой по добри оферти има ли,,нямат мляко все ревът, цените...

2714 8
F

Къде изкупуват лук за зелено?

Здравейте колеги,rnискам да попитам някои искупува ли лук за зелено или ако знаете за подо...

2386 0