R

Бадемова градина - моля за съвет!

difimi: Аз две години сях по 200 дръвчета бадеми в Приморско и нищо не стана!!!!! Събрах всички а...

9108 6
D

Къде да намеря евтин соев шрот ?

къде може да се намери евтин соев шрот на цена под 33.10ст. за 25 кг във северна Бъл...

2036 0
J

Къде и как да си направя бизнес план за стартиране дейност в сектор овощарство?

eferma: На много места, но отговора е, че трябва сам да си го направиш. Това е и категоричното мне...

2969 2
T

Трактор МТЗ 80 - какви са причините за късане на конзолата на съединителния участък?

todorovtr: Никой ли не е имал проблеми в този участък от трактора. Дайте и теоретични мнения, няма да...

1143 1
K

Първи стъпки в земеделието - съвети за инвестиции и кандидатстване по програми

kirilos: браво браво така се прави дава насоки човека благодаря много на Георги за тия насоки ще се...

7715 10
A

договори с ветеринарните лекари

бих искала да знам някои подписвал ли е дог с ветеринарен лекар за изпалнение на ДПП 2013

579 0
K

Предложение към всички фермери

KAMUT: Колега каква е основната ви идея? От написаното не разбрах, поредната асоциация ли правите...

1427 2
O

Направа на тръбна оранжерия

orhiin: А ако я направя на 2 шета по 6 метра да речем.тръби ми предлагат ф47х2х600 на 19.50 но улу...

9209 3
D

Наета земя в реални граници 2013-2014

iovkito: Голяма част от полетата ми си бяха в реални граници , но една малка част не бяха. На спора...

1790 4
T

Какво се гледа , когато се купува земеделска земя??

Здравейте! rnТази искам да си купя 5-10 декара земеделска земя около Варна. Не сме решили...

1287 0
D

Много интересна статия за Русия

Mokria: Данните от статията не ми се струват много достоверни. Руските села са със застаряващо нас...

1148 2
V

Имам проблем с пусков двигател на трактор ЮМЗ - предложете решения

vinety: ами запълних с електрожена ама пак е същото положението давай друг акъл

3630 3